Autobusi GSP-a menjaju trasu zbog Festivala uličnih svirača: Evo kuda će ići
Pojedine autobuske linije GSP-a menjaju trase zbog Festivala uličnih svirača.
Foto: 021.rs
Saobraćaj u Petrovaradinu biće zatvoren od danas, 23. avgusta u 16 časova do nedelje, 27. avgusta u 16 časova. Zbog toga će linije 3, 3A, 6, 9, 9A, 60, 61, 62, 63, 64 i 69 promeniti trase na sledeći način:
Linije 3, 3A, 9, 9A, 60, 61, 62, 63, 64
Smer iz Novog Sada - Posle Bulevara Mihajla Pupina i Varadinskog mosta autobusi će skretati desno i kretati se ka drumsko-železničkom mostu Kejom skojevaca, uključivaće se u Reljkovićevu ulicu, odakle će saobraćati do Preradovićeve ulice i dalje nastavljati redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Autobusi će od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice saobraćati Reljkovićevom ulicom, zatim Kejom skojevaca, odakle će skretati levo u Ulicu prote Mihaldžića, desno na Varadinski most i nastavljati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A, u Preradovićevoj napsram broja 47 i u Prote Mihaldžića (pre Varadinskog mosta).
Linija 69
Smer iz Novog Sada - Autobusi će sa Bulevara Mihajla Pupina nastavljati preko Varadinskog mosta, skretati desno Kameničkim putem i dalje redovnom trasom kretanja.
Smer iz Sremske Kamenice - Od raskrsnice ulica Kamenički put i Dunavskih divizija autobusi će saobraćati pravo Kameničkim putem, skretati levo na Kej skojevaca, desno u ulicu Prote Mihaldžića, desno na most „Duga“ i dalje nastavljati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Prote Mihaldžića (pre Varadinskog mosta) i prvo stajalište posle Varadionskog mosta sa desne strane ka Kameničkom putu.
Svečana povorka festivala i zatvaranje ulica za saobraćaj izmeniće trase u četvrtak, 24. avgusta od 18 do 21 čas na sledeći način:
Linije 3 i 3A
Smer sa Detelinare - Iz Uspenske ulice autobusi će skretati desno u Jevrejsku ulicu, levo na Bulevar oslobođenja, levo u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, zatim skretati levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom i dalje redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Iz Preradovićeve ulice autobusi će skretati levo u Reljkovićevu ulicu, zatim preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, desno na Bulevar oslobođenja, zatim desno u Jevrejsku ulicu, levo u Uspensku ulicu i dalje saobraćati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linija 6
Smer sa Podbare - Autobusi će saobraćati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, zatim desno na Bulevar oslobođenja, levo u Futošku ulicu i dalje nastavljati redovnom trasom.
Smer iz Adica - Od raskrsnice Futoške ulice i Bulevara oslobođenja autobusi će skretati desno na Bulevar oslobođenja, zatim levo u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije i dalje nastavljati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linije 9 i 9A
Smer sa Novog naselja - Od raskrsnice Stražilovske i Ulice Maksima Gorkog autobusi će skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, nastavljaće pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, odakle će saobraćati Reljkovićevom ulicom i dalje nastavljati redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice autobusi će saobraćati Reljkovićevom ulicom, preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, levo u Stražilovsku ulicu i dalje nastavljati kretati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linije 60, 61, 62, 63 i 64
Smer iz Novog Sada - Od raskrsnice Ulice Maksima Gorkog i Stražilovske ulice autobusi će se kretati pravo Ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, odakle će se Reljkovićevom ulicom uključivati na redovne trase.
Smer iz mesta - Od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice autobusi će saobraćati Reljkovićevom ulicom, zatim preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog i dalje nastavljati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj ulici ispred brojeva 39 i 42A, te Preradovićevoj ulici naspram broja 47 i na Keju žrtava racije.
Linija 69
Smer iz Novog Sada - Od raskrsnice ulica Maksima Gorkog i Stražilovske autobusi će saobraćati pravo Ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom, skretati desno u Preradovićevu ulicu, levo u Ulicu Dunavske divizije i dalje nastavljati redovnom trasom.
Smer iz Sremske Kamenice - Iz Ulice Dunavske divizije autobusi će skretati desno u Preradovićevau ulicu, levo u Reljkovićevu ulicu, prelaziti drumsko-železnički most, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, odakle će saobraćati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj ulici ispred brojeva 39 i 42A, te Preradovićevoj ulici naspram broja 47 i na Keju žrtava racije.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije
Raspored sahrana za sredu, 29. jul
28.07.2026.•
0
Raspored sahrana sredu, 29. jul, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Udes kod Dnevnika, radari u Veterniku: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
28.07.2026.•
0
Pratite šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu ovog utorka, 28. jula - od gužvi i radova do radara i patrola.
Deo Sremske Kamenice u sredu će imati slabiji pritisak vode - ili je uopšte neće biti
28.07.2026.•
0
Deo Sremske Kamenice u sredu, 29. jula imaće slabiji pritisak vode, ili je neće imati uopšte.
Deo Limana u sredu bez tople vode
28.07.2026.•
0
Deo Limana u sredu, 29. jula neće imati tople vode zbog sanacije havarije na vrelovodnoj mreži na Bulevaru cara Lazara 79 b.
Delovi Novog Sada, Veternika, Sremskih Karlovaca i Sremske Kamenice u sredu bez struje
28.07.2026.•
0
Delovi Novog Sada, Veternika, Sremskih Karlovaca i Sremske Kamenice u sredu, 29. jula neće imati struje.
Delovi Novog Sada i Petrovaradina bez vode zbog havarija
28.07.2026.•
0
Delovi Novog Sada i Petrovaradina nemaju vode zbog havarija.
VIDEO: Danas blago smanjen pritisak vode u Novom Sadu zbog sanacije havarije
28.07.2026.•
0
U utorak, 28. jula, biće blago smanjen pritisak u vodovodnoj mreži, najavili su iz "Vodovoda".
Raspored sahrana za utorak, 28. jul
27.07.2026.•
0
Raspored sahrana utorak, 28. jul, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Sudar kod garaže JGSP-a, radar na Temerinskom putu: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
27.07.2026.•
0
Pratite šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu ovog ponedeljka, 27. jula - od gužvi i radova do radara i patrola.
Delovi Veternika i Kaća u utorak bez struje
27.07.2026.•
0
Delovi Veternika i Kaća u utorak, 28. jula neće imati struje.
Pojedine ulice u Novom Sadu bez vode zbog havarije
27.07.2026.•
0
Pojedine ulice u Novom Sadu nemaju vode zbog havarije.
Novi radovi u Alekse Šantića donose i nove izmene u saobraćaju od ponedeljka
26.07.2026.•
0
Novosadska toplana u ponedeljak, 27. jula nastavlja sa radovima na rekonstrukciji vrelovoda u Ulici Alekse Šantića.
Od ponedeljka obustava saobraćaja u Ulici Tešana Podrugovića
26.07.2026.•
0
Saobraćaj će biti obustavljen u Ulici Tešana Podrugovića, u Petrovaradinu, od ponedeljka, 27. jula, zbog rekonstrukcije puta.
Radovi u Ćirila i Metodija menjaju režim saobraćaja na Telepu do kraja avgusta
26.07.2026.•
0
Radovi na izgradnji magistrale i vrelovodnog priključka za objekat u Ulici Ćirila i Metodija 38 počinju u ponedeljak, 27. jula, što će dovesti do izmene u saobraćaju na Telepu.
Raspored sahrana za ponedeljak, 27. jul
26.07.2026.•
0
Raspored sahrana ponedeljak, 27. jul, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Menja se režim saobraćaja na deonici petlja Kovilj - petlja Novi Sad jug - u oba smera
26.07.2026.•
0
Režim saobraćaja biće izmenjen od ponedeljka, 27. jula na deonicama od petlje Kovilj do petlje Novi Sad jug i od petlje Novi Sad jug do petlje Kovilj.
Delovi Novog Sada i Veternika u ponedeljak bez struje
26.07.2026.•
0
Delovi Novog Sada i Veternika u ponedeljak, 27. jula neće imati struje.
Zbog izgradnje Fruškogorskog koridora: Od ponedeljka izmenjen saobraćaj od Iriga do Rume
25.07.2026.•
0
Režim saobraćaja od Iriga do Rume menja se od ponedeljka, 27. jula zbog radova na izgradnji brze saobraćajnice Novi Sad-Ruma, odnosno Fruškogorskog koridora.
Raspored sahrana za subotu, 25. jul
24.07.2026.•
0
Raspored sahrana subotu, 25. jul, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Radari na Bulevaru i kod JGSP-a: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu
24.07.2026.•
0
Pratite šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu ovog petka, 24. jula - od gužvi i radova do radara i patrola.