Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
09.30 - Policija kod Futoške pijace
09.25 - Patrola kod marketa "Jumbo"
09.10 - Patrola zaustavlja ispred picerije "Gama" u Budisavi, u smeru ka Kaću
09.05 - Na Iriškom vencu vaga i inspekcija
09.00 - Patrola na nasipu kod Karin komerca
08.20 - Patrola u Narodnog fronta u Temerinu, preko puta Doma zdravlja
08.00 - Kontrola u Braće Ribnikar
07.00 - Na pojedinim putnim pravcima ima magle, pa se vozačima savetuje da budu dodatno oprezni.
06.55 - Saobraćajna policija pojačano kontroliše saobraćaj, pre svega da li vozači voze pod dejstvom alkohola i droge. U kontroli su angažovani svi raspoloživi alkometri i droga testovi, kao i maksimalno raspoloživ broj pripadnika saobraćajne policije.
Radovi u toku:
- Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Vrdnika do petlje Ruma centar i tako će biti narednih skoro godinu dana. Kako kažu "Putevi Srbije", do 1. novembra 2026. godine biće izmenjen režim saobraćaja zbog obeležavanja pristupnih priključaka gradilištu, u svrhu izvođenja radova na obilaznici oko Rume, a u sklopu izgradnje brze saobraćajnice Novi Sad - Ruma (Fruškogorski koridor). Postavljena privremena saobraćajna signalizacija odnosi se na zonu kružne raskrsnice na ulazu u Rumu, iz smera Iriga, kilometar pre i 1,5 km posle kružne raskrsnice. U zoni priključaka postavljena signalizacija se odnosi na ograničenje brzine na 40 km/h i zabranu preticanja.
- Saobraćaj je do 18. decembra zabranjen u Ulici Vladimira Perića Valtera zbog popravke kolovoza.
- Sanacija klizišta na Puckarošu produžena je do kraja godine, a nakon toga se nastavlja rekonstrukcija ovog kolovoza između Petrovaradina i Sremskih Karlovaca. Sanacija klizišta izvodiće se do 31. decembra ove godine, ukoliko vremenski uslovi dozvole. Tokom radova saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila shodno ručnoj regulaciji, a po završetku radova saobraćaj se odvija dvosmerno suženim kolovozom i devijacijom.
- Na delu Donjeg puta u Ribnjaku saobraćaj je obustavljen do kraja godine zbog sanacije klizišta. Za saobraćaj je zatvoren deo od Kameničkog puta do dela gde se izvode radovi.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.