Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
09.00 - Policajac na motociklu posle kružnog toka u Veterniku, smer ka Futogu, sakriven kod "Kristala"
08.52 - Patrola iznad tunela kod Mosta slobode
08.50 - Policajac dojavljuje kad se skrene iz Futoške desno od grada na Bulevar Evrope, pa patrola zaustavlja kod Ulice Branka Bajića, kontroliše korišćenje telefona
08.45 - Udes na Bulevaru cara Lazara, kod PMF-a
08.27 - Gužva kod DIF-a prema centru
08.20 - Policajac na motoru na putu Irig - Iriški venac
08.15 - Patrola ispred škole u Ulici Bate Brkića
08.00 - Radar na putu Banstol - Inđija
07.50 - Kolaps u Ulici Korenlija Stankovića prema Merkuru, kolone i gužve od kružnog toka
07.30 - Patrola prema kružnom toku na Bulevaru Evrope
07.05 - Patrola kod pumpe u Irigu
06.50 - Policija pojačano kontroliše saobraćaj do nedelje, 15. marta. U pitanju je akcija koja se istovremeno sprovodi u 34 države članice organizacije ROADPOL (evropska mreža saobraćajnih policija), a usmerena je na otkrivanje prekršaja nekorišćenja sigurnosnog pojasa i nepropisnog prevoženja dece u vozilu.
Radovi u toku:
- Od danas, 9. marta, postavljaće se vertikalna saobraćajna signalizacija (turistička signalizacija), na delu auto-puta Novi Sad - Beograd. Radiće se u delu od petlje Novi Sad sever do petlje Inđija. Radovi će se izvoditi od 7 do 15 časova, u oba smera, naizmenično iz zaustavne saobraćajne trake. Posao bi trebalo da bude gotov do subote, 14. marta.
- Rekonstrukcija povezanog vrelovoda Glavne razdelne stanice Toplane Jug, na deonici između Radničke i Stevana Musića, počeće danas, zbog čega će biti izmenjen režim saobraćaja u zoni radova. U prvoj fazi radovi će se izvoditi na zelenoj površini na parnoj strani Bulevara cara Lazara i Keja žrtava racije u delu od Ulice Stevana Musića do Radničke ulice. Ovaj deo posla biće gotov do 22. juna.
- Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Vrdnika do petlje Ruma centar i tako će biti narednih skoro godinu dana. Postavljena privremena saobraćajna signalizacija odnosi se na zonu kružne raskrsnice na ulazu u Rumu, iz smera Iriga.
- Deo Ulice Maksima Gorkog zatvoren je za saobraćaj od 26. februara zbog rekonstrukcije kanalizacione mreže. Ulica Maksima Gorkog, od raskrsnice sa Ulicom Sonje Marinković do raskrsnice sa ulicama Jovana Đorđevića i Stevana Musića, biće zatvorena za saobraćaj dve nedelje.
- Treća faza sanacije klizišta Puckaroš trebalo bi da bude završena do 28. maja. Za vreme radova, tokom svetlog dela dana, saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila prema ručnoj regulaciji, a po završeku radova saobraćaj se odvija dvosmerno suženim kolovozom i devijacijom.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.