Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici za vikend na Spensu

Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici "Trofej Novog Sada 2017", održaće se u subotu i nedelju, 25. i 26. marta u maloj sali Spensa.
Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici za vikend na Spensu
Foto: Pixabay
Organizator takmičenja je Klub ritmičke gimnastike "Ritmika". 
 
Takmičiće se 600 gimnastičarki iz 16 zemalja, među kojima su Rusija, Ukrajina, Velika Britanija, Češka Republika, Slovačka i dr.
                                              
Gimnastičarke će se takmičiti u individualnim vežbama A nivoa (najvišeg) i B nivoa u svim kategorijama – od mlađih pionirki do seniorki, kao i u grupnim vežbama A i B nivoa. Kako najavljuju organizatori, u seniorskoj A konkurenciji, na osnovu dosadašnjih rezultata prijavljenih takmičarki, očekuje se izvođenje vrhunske ritmičke gimnastike svetskog nivoa.
 
Sve pobednice po kategorijama će dobiti medalje i pehare, a najbolja takmičarka celog turnira će dobiti veliki pehar i zvanje nosioca Trofeja Novog Sada 2017. godine.
 
Ulaz za posetioce tokom celog takmičenja je besplatan.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Branka

    24.03.2017 12:31
    Pre...
    Vidim negativne komentare, pa da naglasim da sam pitanje postavila pre poslednje, boldovane, rečenice u tekstu.
  • kristina

    23.03.2017 14:01
    Informacija o ulazu
    Ulaz se ne placa, slobodan je
  • Branka

    23.03.2017 09:45
    Ulaz
    Da li se plaća ulaz i koliko?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Košarkaši Vojvodine domaćini Metalcu

U 19. kolu KLS, Vojvodina će ugostiti Metalac, tim koji je loše startovao, ali je promenom trenera i dovođenjem dva atraktivna tamnoputa igrača toliko poboljšao igru da je sa pretposlednje dospeo čak na šestu poziciju.

Pobeda Vojvodine u Somboru

Košarkaši Vojvodine su u 18. kolu Košarkaške lige Srbije kao gosti savladali Sombor BC sa 85:77 (40:34) i zabeležili dvanaestu pobedu.

Pobeda Vojvodine posle mnogo napora

U sedamnaestom kolu KLS košarkaši Vojvodine pobedili su Dinamik sa 99:92 (46:52), ali su morali da ulože mnogo napora kako bi nadmašili tim sa Dorćola.

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.