Gradska liga: Miletić jači od Titela u derbiju

Utakmice 11. kola Gradske lige Novog Sada odigrane su tokom vikenda, a na sedam utakmica viđeno je 30 golova.
Gradska liga: Miletić jači od Titela u derbiju
Foto: 021.rs
Lider na tabeli Jedinstvo iz Gospođinaca bilo je sigurno na svom terenu protiv Dinama, koji je savladan rezultatom 3:1. Tim iz Gospođinaca je kolima unazad prvi na tabeli, ali mu ozbiljno preti Borac iz Rakovca koji zaostaje samo dva boda.
 
Rakovčani su bili sigurni u meču koji se igrao u Budisavi protiv Moskve. Posle 90 minuta igre, fudbaleri Borca mogli su da budu zadovoljni sa nova tri boda, koja su zaslužili trijumfom od 2:0.
 
Publika na utakmici Slanobarca i Suseka mogla je da uživa u dobroj sportskoj predstavi, na kojoj su golmani čak 11 puta vadili loptu iz svoje mreže. Ipak, zadovoljniji su igrači Suseka, koji su slavili sa 8:3, što ih je približilo na samo četiri boda razlike od prvog mesta. 
 
Mošorinski Miletić diže svoju formu, pa je u poslednja četiri kola neporažen. Misiju povratka u Novosadsku ligu nastavili su i u 11. kolu, u kojem su slavili u napetom meču protiv Titela, rezultatom 4:3.
 
U ostalim utakmicama igrali su: Hajduk - Obilić 3:0, Čenej - Sloba 3:0, Proleter - Železničar 1:1.
 
  
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Poraz Vojvodine u Kraljevu

U jeanaestom kolu KLS novosadski košarkaši poraženi su u Kraljevu od Sloge rezultatom 66:72, čime su četvrti put ove sezone ostali bez bodova.

Poraz Vojvodine u Banjaluci

Košarkaši Vojvodine poraženi su u Banjaluci od Borca sa 75:90 (42:45) u četvrtom kolu ABA 2 lige, pa novosadski košarkaši ostaju na dve pobede.

Izvanredna pobeda Vojvodine

U desetom kolu KLS košarkaši Vojvodine bili su bolji od lidera na tabeli Zlatibora sa 93:79 (46:45) i tako ostvarili sedmu pobedu.

Košarkaški derbi u petak na Spensu

Vojvodina će u okviru desetog kola KLS biti domaćin ekipi Zlatibora, lideru na tabeli i jedinoj ekipi koja je u dosadašnjem skoru zabeležila sve pobede.

Rutinska pobeda Vojvodine

U devetom kolu KLS košarkaši Vojvodine su savladali Mladost sa 89:72 (41:37) i tako zabeležili šesti uspeh u sezoni.