VIDEO: Proleter remizirao sa Radničkim, da li je lopta prešla gol liniju?

Fudbaleri Proletera remizirali su Radničkim, rezultatom 1:1, u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata.
Trener Radničkog Milorad Kosanović najavljivao je da će njegov tim doći u Novi Sad sa ciljem da oni budu ti koji će se pitati o igri. Na kraju, ispostavilo se da su sudije te koje se pitaju.
 
U 27. minutu došlo je do sporne situacije kada je nakon slabije intervencije odbrane domaćina Andrejević skinuo loptu sa gol linije. I dok se grlio sa svojim saigračem jer je spasao gol, sudija je svirao nešto dijametralno suprotno - da je upravo on postigao autogol.
 
Naravno, igrači Proletera, ali i publika na "Karađorđu", veoma burno su odreagovali na ovu sudijsku odluku. 
 
Iako je Radnički do vođstva došao na jedan čudan način, Proleter je do izjednačenja došao lepim golom. Akcija na startu drugog poluvremena, lopta je stigla do Šćepanovića, a ovaj je sa šesnaest metara loptu koja je odskakala udario unutrašnjom stranom stopala i lobovao čuvara mreže Radničkog.
 
Proleter sezonu završava na 11. mestu na tabeli, sa 20 bodova u 20 odigranih utakmica.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Neočekivan poraz Vojvodine

Taman se novosadska publika počela navikavati na uspehe svojih ljubimaca, kada su je košarkaši Vojvodine ponovo razočarali.

Košarkaši Vojvodine domaćini Metalcu

U 19. kolu KLS, Vojvodina će ugostiti Metalac, tim koji je loše startovao, ali je promenom trenera i dovođenjem dva atraktivna tamnoputa igrača toliko poboljšao igru da je sa pretposlednje dospeo čak na šestu poziciju.

Pobeda Vojvodine u Somboru

Košarkaši Vojvodine su u 18. kolu Košarkaške lige Srbije kao gosti savladali Sombor BC sa 85:77 (40:34) i zabeležili dvanaestu pobedu.

Pobeda Vojvodine posle mnogo napora

U sedamnaestom kolu KLS košarkaši Vojvodine pobedili su Dinamik sa 99:92 (46:52), ali su morali da ulože mnogo napora kako bi nadmašili tim sa Dorćola.

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.