Voša golom iz penala savladala Napredak na "Karađorđu"

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Napredak, rezultatom 1:0 u 24. kolu Superlige Srbije.

Golom Čovića iz penala u 53. minutu, Vojvodina je savladala ekipu Napretka na svom terenu.

Na tabeli Superlige Srbije Vojvodina je treća sa 50 bodova, a ekipa Napretka je na 16. mestu sa 22 boda.

U sledećem kolu Voša gostuje Partizanu, dok ekipa Napretka dočekuje Rad.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Detelinarac

    27.02.2021 10:50
    Kokeza caru, hvala na 3 boda! Tvoj Lalat, krsta mi!
  • Dragan

    27.02.2021 07:50
    Ah
    Mi navijači priznajemo damo stadion "Vojvodine" Karađorđe je bio iz strane države,kukavica,svinjar i ni čuo za bilo šta severnije od svoje kuće.
  • Miljuš N.

    27.02.2021 06:30
    Odlazi cirkus...
    Cela utakmica pa i sama pobeda je posvećena LEGENDI NOVOG SADA I VELIKOM NAVIJAČU VOJVODINE Đorđetu Balaševiću.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Eliminacija košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine su u Domžalama (Slovenija) izgubili i revanš susret od istoimene ekipe sa 71:80 (40:41) i tako okončali takmičenje mnogo ranije nego što su pred početak sezone najavljivali.

Novi poraz Vojvodine

U 25. kolu KLS košarkaši Vojvodine su u Čajetini izgubili od vodećeg Zlatibora sa 81:99 (50:49) i time izgubili gotovo sve izglede u borbi za drugu poziciju.

Vojvodinu pobedio strah od uspeha

Prvi meč četvrtfinala ABA 2 lige košarkaši Vojvodine su izgubili od slovenačke ekipe Domžale na domaćem terenu sa 76:87 (40:54) i sada im je pobeda u revanšu jedina šansa da se plasiraju u sledeće kolo razigravanja.