Jugović poražen od Crvene zvezde, u narednom kolu Kaćani idu na Radnički

Rukometaši Jugovića poraženi su od Crvene zvezde, rezultatom 26:24, u šestom kolu Arkus lige.
Jugović poražen od Crvene zvezde, u narednom kolu Kaćani idu na Radnički
Foto: Pixabay
Izabranici Boža Rudića nisu uspeli da nametnu svoju igru na domaćem terenu u Kaću. 
 
U prvih nekoliko minuta Jugović je imao blagu rezultatsku prednost, ali do preokreta dolazi u 10. minutu. Od tada, Crvena zvezda je konstantno uvećavala rezultatsku razliku.
 
U prvom poluvremenu bilo je 14:9 u korist gostiju u "Hramu". U drugom delu igre domaćini su uspeli da "otope" razliku i da se približe na dva gola zaostatka od protivnika. 
 
Međutim, nije bilo to dovoljno da se ugrozi pobeda Beograđana, čiju je pobedu zapečatio Mirić golom iz sedmerca.
 
U ekipi Jugovića istakao se Mirić sa sedam golova. Priznanje najkorisnijeg igrača meča pripalo je Mirku Đuroviću, koji je uz Viktora Matičića, sa šest postignutih golova bio najefikasniji u ekipi pobednika. 
 
Jugović je šesti na tabeli u Grupi A Arkus lige. U narednom kolu Jugović će gostovati Radničkom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Novi poraz košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine doživeli su još jedan neuspeh, na domaćem terenu izgubili su od beogradskog Radničkog sa 75:79 (42:39) u petom kolu Košarkaške lige Srbije.

Poraz košarkaša Vojvodine u Skoplju

Košarkaši Vojvodine izgubili su u gostima od TFT Skoplje sa 71:75 u okviru drugog kola ABA 2 lige, posle neizvesne i uzbudljive, ali ne baš kvalitetne utakmice.

Neuverljiva pobeda košarkaša Vojvodine

U trećem kolu Košarkaške lige Srbije košarkaši Vojvodine savladali su Joker sa 87:81, posle solidne igre u prve tri trećine i bledog nastupa u završnih deset minuta.

Vojvodina ugošćuje Somborce

U trećem kolu Košarkaške lige Srbije, tim Vojvodine je domaćin Jokeru, a trener Marko Dimitrijević ističe da njegova ekipa postepeno podiže formu i kvalitet igre.