Košarkaši Vojvodine pobedili Slogu

Košarkaši Vojvodine pobedili su ekipu Sloge u Kraljevu 110:107 (19:23, 26:22, 24:19, 22:27, 19:16) u 19. kolu Košarkaške lige Srbije.
Košarkaši Vojvodine pobedili Slogu
Foto: 021.rs
Najefikasniji u ekipi Vojvodine bio je Dušan Beslać, koji je postigao 25 poena i imao 10 skokova.
U poraženoj ekipi najbolji je bio Zoran Paunović sa 31 poenom.
Ekipa Spartaka iz Subotice je na gostujućem terenu pobedila Kolubaru 83:81 (23:20, 16:24, 22:13, 22:24).
 
U pobedničkom taboru se istakao Miloš Milisavljević sa 17 poena, dok je u ekipi Kolubare najbolji bio Stefan Eliot Smit sa 25 poena.
 
Vojvodina je trenutno četvrta na tabeli KLS-a sa 14 pobeda i pet poraza.
 
Ekipa Spartaka je treća sa 14 poena i sedam poraza.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Poraz Vojvodine u Banjaluci

Košarkaši Vojvodine poraženi su u Banjaluci od Borca sa 75:90 (42:45) u četvrtom kolu ABA 2 lige, pa novosadski košarkaši ostaju na dve pobede.

Izvanredna pobeda Vojvodine

U desetom kolu KLS košarkaši Vojvodine bili su bolji od lidera na tabeli Zlatibora sa 93:79 (46:45) i tako ostvarili sedmu pobedu.

Košarkaški derbi u petak na Spensu

Vojvodina će u okviru desetog kola KLS biti domaćin ekipi Zlatibora, lideru na tabeli i jedinoj ekipi koja je u dosadašnjem skoru zabeležila sve pobede.

Rutinska pobeda Vojvodine

U devetom kolu KLS košarkaši Vojvodine su savladali Mladost sa 89:72 (41:37) i tako zabeležili šesti uspeh u sezoni.