Lalatović: Zaslužili smo ovakvu pobedu, u nedelju idemo po novu

Trener Vojvodine Nenad Lalatović zadovoljan je nakon pobede nad Radničkim u Nišu.
Lalatović: Zaslužili smo ovakvu pobedu, u nedelju idemo po novu
Foto: 021.rs (arhiva)
Fudbaleri "stare dame" upisali su danas prvu pobedu u nastavku sezone pošto su nakon preokreta savladali Radnički rezultatom 4:1.
 
"Čestitam ekipi na prikazanoj igri i na pobedi. Pred ovaj meč bio je ogroman pritisak na mojim igračima i na meni, pošto smo imali imperativ pobede posle tri remija i jednog poraza u prva četiri kola. Uspeli smo da pobedimo, ali moram da kažem da je Radnički bolje otvorio meč u prvih 15 minuta", rekao je Lalatović. 
On je poželeo i Radničkom mnogo sreće.
 
"Moram da budem realan da je meč odlučio taj crveni karton i naš gol iz slobodnog udarca u 45. minutu. Seri je zaradio jak udarac u članak i sigurno da ga čeka i pauza. Zglob mu je otečen kao dve šake", naveo je Lalatović.
Zahvalio se i navijačima na podršci i pobedu posvetio predsedniku Dragoljubu Zbiljiću.
 
"Želim da se zahvalim i našim navijačima koji su došli i pružili nam veliku podršku, kako onima sa severa, tako i onima sa istočne i zapadne tribine od kojih smo primali kritike. Mi smo jedna velika porodica i treba da se držimo zajedno i kada i kada ne ide i ako tako nastavimo igraćemo u Evropi. Jednostavno, jako sam srećan zbog svega ovoga, jer kao trener trpim ogromne pritiske gde god da dođem. Kada izgubi moj klub, kažu izgubio je Lalatović. Ali, ako neko mora da trpi sve ove pritiske, onda ću trpeti ja, da se rastereti svi igrači i da nastavimo ovako da igramo. Nemamo vremena da se radujemo, očekuje nas derbi sa Spartakom i da do pauze pokušamo da budemo među prve četiri ekipe i da napadnemo to treće mesto", zaključio je Lalatović.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mario

    02.03.2025 20:43
    Pametan uči na greškama drugih
    ....ovo je prilika svima da vide stavse desi kad sa lošim ljudima imaš posla....
    Ovaj čovek je najmanje kriv za stanje u klubu, ali je kriv što kad je na vreme video sa kim ima posla i kad je shvatio da je reč o zvezdicama i istrosenim igračima nije istrajno do kraja i oterao ih na polusezoni kako je i najavio...
    Ovako će on platiti promašaje nekih neozbiljica i neznalica koji sistemski ruše Vojvodinu...
    Ali uskoro svima dolazi kraj kad u Srbiju stigne sloboda, a SNS lopovi odu u zatvor....
  • Srefan Stefanovic

    27.02.2025 14:23
    Gde da bezi kad svuda pravi prostačke probleme,a onaj klub koji ga je tako naučio ga nece.
  • Дејан

    26.02.2025 23:34
    Само Воша!
    Лалате, волим те као брата. Молим те раздрмај ове наше момчине да играју, гризу и трче као на овој утакмици. Најбољи си тренер у Србији покажи свима где је Воши место.
    Пази Воша опет гази!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Vojvodina ugošćuje Somborce

U trećem kolu Košarkaške lige Srbije, tim Vojvodine je domaćin Jokeru, a trener Marko Dimitrijević ističe da njegova ekipa postepeno podiže formu i kvalitet igre.

Poraz kao opomena

Mlada ekipa Slobode izborila je vredan uspeh u prvom kolu Košarkaške lige Srbije - na Spensu, u hramu novosadskog sporta, savladala je favorizovanu Vojvodinu i tako pokazala da će i ove sezone igrati zapaženu ulogu.