Poraz košarkaša Vojvodine u Skoplju

Na gostovanju u Skoplju, u okviru drugog kola ABA 2 lige, novosadski košarkaši izgubili su meč protiv TFT Skoplje sa 71:75, posle neizvesne i uzbudljive, ali ne baš kvalitetne utakmice.
Poraz košarkaša Vojvodine u Skoplju
Foto: 021.rs
Crveno-beli su vodili veći deo susreta, u poslednju četvrtinu ušli sa dva poena prednosti, ali su u poslednjoj deonici domaćini, predvođeni Amerikancima Gordonom (22 poena) i Govensom (15), uspeli da preokrenu rezultat i zabeleže tesnu pobedu.
Većina igrača Vojvodine pružila je solidnu partiju u Skoplju, ali su podbacili najiskusniji, upravo oni od kojih se očekuje najviše. 
Simonović i Milisavljević bili su izrazito neraspoloženi za šut, pa je od osam pokušaja Milisavljević realizovao samo dva poena, dok Simović od pet šuteva nije uspeo da postigne ni jedan koš. Upravo je to presudilo ishod meča.
Uz Amerikance u timu Skopljanaca, zapažen je bio i Tašovski sa 16 poena, dok je u gostujućoj ekipi najistaknutiji pojedinac bio Kljajević sa 20 poena.
 
U sledećem kolu ABA 2 lige, Vojvodina će 11. novembra dočekati ekipu tuzlanske Slobode.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Neuverljiva pobeda košarkaša Vojvodine

U trećem kolu Košarkaške lige Srbije košarkaši Vojvodine savladali su Joker sa 87:81, posle solidne igre u prve tri trećine i bledog nastupa u završnih deset minuta.

Vojvodina ugošćuje Somborce

U trećem kolu Košarkaške lige Srbije, tim Vojvodine je domaćin Jokeru, a trener Marko Dimitrijević ističe da njegova ekipa postepeno podiže formu i kvalitet igre.