Pobedom nad Vošinim klincima, drugom kadetskom selekcijom, rezultatom 3:0, Vojvodina je i matematički osvojila Kadetsku ligu Srbije.
Kadetska selekcija Vojvodine tako je po prvi put u ovom formatu takmičenja, od 2007. godine, najbolja u zemlji.
Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, Voša je u drugom postigla čak tri gola za potvrdu titule.
Prvi pogodak u 57. minutu postigao je Ivan Trailović, da bi u 77. Veljko Pejović duplirao prednost "stare dame". Pobedu je potvrdio Nikola Karaica tri minuta pre kraja.
Za Vojvodinu su na današnjem meču nastupili: Preradović, Vujinović, Trailović, Andrijašević, Pejović, Kljajić, Ilić, Drakulić, Zorica, Delibašić, Cupara. Sa klupe su ušli Jevtović, Bukvić, Jović, Karaica, Žarković i Radić.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar