Obešen zec o ogradu Lazine gimnazije
04.11.2025.•
0
Na ogradi Gimnazije "Laza Kostić" u Novom Sadu danas je obešen beli zec.
Na dnevnom redu sednice će biti tek nekoliko tačaka i to odluka o rodnoj ravnopravnosti, odluka da se omogući da lokalna vlast uloži u popravku fasada u Podgrađu Petrovaradinske tvrđave, kao i odluka o formiranju odbora za postavljanje spomen ploče Milici Tomić.
Odbornici će razmatrati i program podrške sprovođenja poljopivredne politike i ruralnog razvoja, kao i nekoliko regulacionih planova.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar