Sudija u penziji Savo Đurđić: Zašto se baš protiv tri prvookrivljena funkcionera obustavlja istraga?
24.12.2025.•
11
Sudija Apelacionog suda u penziji Savo Đurđić komentarisao je odluku Višeg suda u Novom Sadu da obustavi postupak protiv Gorana Vesića, Anite Dimoski, Jelene Tanasković i još troje u slučaju pada nadstrešnice.
Komentari 2
Manjina 57
P.S. Ovaj komentar sam pisao dva puta jer se na pola puta jednostavno "izbrisao", a to mi se redovno dešava prilikom pisanja komentara. Da li neko zna zbog čega se to dešava? Ja sumnjam u nešto, ali ne smem da napišem. Pozzz.
penzioner
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar