Pekara "Top Pek" od utorka na Ribljoj pijaci, stari je samo kvalitet
Uz pravi domaći crni hleb, sada se mogu kupiti i lepinje sa kajmakom, domaćim kulenom ili šunkom, te najvojvođanskija kombinacija ukusa - leba i masti sa prstohvatom najfinije crvene paprike.
Foto: 021 (promo Top Pek)
Pekara "Top Pek" u kojoj se pravi najbolji hleb u Novom Sadu, od utorka 13. oktobra nalazi se na novoj adresi. Na Ribljoj pijaci u lokalu broj 20.
Autentičan vojvođanski hleb, cipovka od pravog crnog brašna, po staroj recepturi, koja se peče na bukovom drvetu u pećima od gline, ima ukus kakvom je teško odoleti. Isti je kao hleb koji su pekle naše bake i čiji nam se ukus zauvek urezao u sećanje čula ukusa.
Mogu da ga jedu i oni koji izbegavaju da jedu namirnice sa veštačkim dodacima, jer u njemu nema ni "a" od aditiva. Čist je kao suza, pravi se samo od brašna vrhunskog kvaliteta, vode i kvasa. Ne mogu mu odoleti ni influenseri, ni hipsteri, baš oni koji najlešće reklamiraju zdrav život, bez veštaka.

Vlasnik ove male izuzetne manifakture hleba i peciva Šandor Kiškarolj kaže za 021 da će od utorka biti nova samo adresa na Ribljoj pijaci, a da će kvalitet svega što u pekari nude, biti stari, proveren. Za njega su i dalje zadužena tri vrhunska pekara koji mese i peku ovaj hleb: Sabolč, Nandor i Zoltan.
Uz salčiće, projice i lepinje sa kajmakom (koštaju svega 100 dinara), "Top Pek" će Novosađanima za doručak ponuditi još dva zanimljiva gastronomska doživljaja: sendvič od njihove lepinje sa domaćim kulenom ili istom takvom šunkom, te najvojvođanskiju kombinacija ukusa - leba, masti i paprike.

Naime, u "Top Peku" će svakodnevno šnite najfinijeg hleba premazivati domaćom mašću sa prstohvatom sušene paprike, na šta će po želji biti serviran i crveni luk. Ova omiljena starinska delicija koštaće svega 30 dinara.
"Top Pek" će raditi svakog dana od 7 do 17 sati, subotom od 7 do 13h.
Tek podsećanje radi, ova pekara hleb i pecivo dostavlja i na kućnu adresu. Moguće ih je poručiti na telefon 065/252-38-62, a cena dostave može se proveriti OVDE.
Neki od pekarskih specijaliteta Pekare "Top Pek" mogu se videti u galeriji:

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Prošireni Senat Univerziteta u Novom Sadu danas odlučuje o prigovoru profesora Mihića
09.07.2026.•
3
Šest članova imenovano je na današnjoj sednici Saveta Univerziteta u Novom Sadu za sednicu proširenog Senata koja će se održati u četvrtak, 9. jula, a na kojoj će se odlučivati o primedbi profesora Vladimira Mihića.
Parking u Ulici Augusta Cesarca biće zatvoren do ponedeljka zbog radova
09.07.2026.•
0
Parking u Ulici Augusta Cesarca biće zatvoren od četvrtka, 9. jula.
Dolazi četvrtak: Novosađani opet sunčano vreme, ali i dalje prijatno
08.07.2026.•
0
Ponovo se nastavljaju sunčani i topli dani u glavnom gradu Vojvodine.
Student prvostepeno oslobođen optužbe da je napao Patrika Drida
08.07.2026.•
1
Viši sud u Novom Sadu prvostepeno je oslobodio studenta optuženog da je tokom prošlogodišnje blokade Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja napao dekana ove ustanove Patrika Drida.
Priprema kadrova za buduću nuklearku: Najavljeno pokretanje master programa za nuklearne inženjere
08.07.2026.•
7
Memorandum koji su potpisali Institut za nuklearne nauke "Vinča" i Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu otvorio je prostor za pokretanje master programa na kom će se školovati budući nuklearni inženjeri.
Od sutra ponovo sunčano u Novom Sadu
08.07.2026.•
0
Od četvrtka se nastavljaju sunčani i topli dani u Novom Sadu.
Nastavljeno suđenje "porše ekipi" za napad kod Futoške pijace
08.07.2026.•
19
Suđenje "porše ekipi", koja se tereti za napad kod Futoške pijace tokom akcije "Zastani, Srbijo" u decembru 2024. godine, nastavljeno je pred Višim sudom u Novom Sadu, nakon višestrukih odlaganja.
Još jedna presuda u korist člana porodice jedne od žrtava pada nadstrešnice u Novom Sadu
08.07.2026.•
8
Viši sud doneo je još jednu presudu u korist člana porodice jedne od žrtava pada nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu.
ANKETA: Novosađani, da li se češće vozite autobusom JGSP-a u kom klima radi ili ne?
08.07.2026.•
30
Prethodne nedelje temperatura je prešla 40 stepeni. I doktori i RHMZ preporučuju da se one izbegavaju što je više moguće, međutim koliko je to izvodljivo u javnom prevozu?
U Novom Sadu za jedan dan rođene 23 bebe, među njima i blizanci
08.07.2026.•
0
U Novom Sadu su u protekla 24 časa rođene 23 bebe.
Pred Novosađanima malo prijatniji dan, moguća je slabija kiša
08.07.2026.•
0
Danas će u Novom Sadu biti malo manje toplo i moguća je slabija kiša.
Danas nastavak suđenja "porše ekipi": Najavljeno okupljanje ispred novosadskog suda
08.07.2026.•
9
Mreža zborova Novog Sada organizuje skup u sredu, 8. jula, ispred zgrade Višeg suda uoči nastavka suđenja okrivljenima za napad kod Futoške pijace 2024, tokom odavanja pošte nastradalima u Novom Sadu.
Sreda u Novom Sadu: Prijatnije vreme uz moguću kišu, a tu su i kulturna dešavanja
07.07.2026.•
0
Pred nama je još jedna letnja sreda u kojoj vas očekuju kulturna dešavanja i prijatno vreme sa mogućom kišom.
Novosadske pijace: Na kojoj se najviše isplati kupovina voća i povrća
07.07.2026.•
11
Prema podacima "pijačnog barometra" JKP Tržnica, cene namirnica na pijacama nešto su skuplje u odnosu na mart ove godine, ali ima i dosta razlika u cenama među samim pijacama u gradu.
Sutra malo manje toplo u Novom Sadu i moguća je slabija kliša
07.07.2026.•
0
Sreda će u Novom Sadu biti malo svežija i moguća je slabija kiša.
Komemoracija novosadskom fotoreporteru Draganu Gojiću u četvrtak u NDNV-u
07.07.2026.•
0
Komemoracija fotoreporteru Novinske agencije Beta Draganu Gojiću održaće se u četvrtak, 9. jula u prostorijama Nezavisnog društva novinara Vojvodine (NDNV) u Novom Sadu.
Povodom Dana ustanka Srbije protiv fašizma: Položeni venci na Spomen groblje oslobodilaca Novog Sada
07.07.2026.•
4
Venci su danas položeni na Spomen groblje oslobodilaca Novog Sada na Novom groblju, a povodom 7. jula - Dana ustanka naroda Srbije protiv fašizma.
Novi DSS: Organizovana grupa izvukla 23 milijarde dinara iz budžeta Novog Sada, Mićin to zna
07.07.2026.•
28
Novosadski odbor Novog DSS-a saopštio je da je gradonačelnik Žarko Mićin potvrdio da je Novi Sad godinama izložen organizovanom izvlačenju ogromnog novca iz gradskog budžeta kroz postupke faktičke eksproprijacije.
U Novom Sadu za jedan dan rođeno 15 beba, među njima i bliznakinje
07.07.2026.•
1
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 15 beba.
Danas u Novom Sadu sunčanije i toplije
07.07.2026.•
0
Danas će u Novom Sadu biti sunčanije i toplije.