Duge, duge medicinske liste čekanja: Želimo da čujemo vaše iskustvo

Liste čekanja za medicinske usluge u zdravstvenim ustanovama su dugogodišnji problem, za koji se stalno govori da će biti rešen. Međutim, za pojedine preglede i dalje se čeka godinama.
Duge, duge medicinske liste čekanja: Želimo da čujemo vaše iskustvo
Foto: 021.rs

Problem je postao još veći sa pandemijom korona virusa, kada je zdravstveni fokus prebačen na borbu protiv zaraze koja je okovala čitav svet. 

Želimo da čujemo vašu priču o čekanju na dobijanje medicinske usluge, kroz šta prolazite i koliko vam je značajno da vam pomoć bude pružena što pre. Iz tog razloga smo pripremili kratak upitnik koji možete da popunite, a mi ćemo kontaktirati nadležne u nameri da dođemo do odgovora kako da se liste čekanja smanje i koji su ključni problemi.

Takođe, možete da ostavite vaš kontakt, ukoliko želite da problem koji vas muči dobije pažnju javnosti.

Vaši odgovori su sigurni i enkriptovani i čuvaće se samo do objavljivanja priče, nakon čega će biti obrisani. 

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • pajo patak

    10.02.2022 16:24
    budi(mo)te realni
    mnoge Klinike UKCV imaju manje od deset (10) specijalista, koji pokrivaju grad Novi Sad, ceo Južnobački okrug, dobar deo Sremskog okruga, i sve najteže pacijente svih OB u Vojvodini. UC u Novom Sadu ima oko 3,5 puta manje pacijenata nego UC u Beogradu, ali zato UC u Beogradu ima šest ( 6) puta više zaposlenih. Zašto je to tako već decenijama ?
  • mile

    10.02.2022 10:30
    miki
    zaista oftolmologija u Žablju ne radi samo privatni pregledi.
    Na telefone se ne javljaju.
    Kome da se obrate pacijenti na koji broj telefona.
    očajni smo svi
  • Hans

    10.02.2022 09:22
    Zadovoljan
    Iskreno nikada nisam cekao red ni u jednoj zdravstvenoj ustanovi zahvaljujuci posebnoj taktici zvanoj privatno zdravstveno osiguranje. Iskreno smatram da nije ni skupo narocito posto deca ne dozivljavaju traume vec im se svidjaju klinike koje imaju i igracke za decu.
    Mislim da svako moze da odvoji oko 150e mesecno za dobro privatno osiguranje.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti