Život u centru grada sa sobom nosi brojne pogodnosti, a jedna od glavnih je blizina gotovo svih važnih gradskih objekata.
Foto: NS-Group nekretnine
Sterijina ulica na Podbari može da se pohvali i time da nudi mir, bez mnogo buke, a na korak od centra grada.
Ipak, ponekad problem umeju da budu starost stanova, zbog čega stan koji je oglašen na prodaju na sajtu NS-group nekretnine predstavlja jedinstvenu priliku za lagodan život.
I sami agenti za nekretnine ukazuju na to da je dvosoban stan od 46 kvadratnih metara, pritom odlično uređen, nešto što se retko može naći u ponudi.
"Kada uđete u stan, prvo što ćete primetiti je izuzetno svetao i prostran dnevni boravak, koji je idealan za opuštanje i druženje sa porodicom i prijateljima. Osim toga, stan ima jednu spavaću sobu, koja je takođe veoma prostrana i prijatna za boravak. Kuhinja je moderno dizajnirana i funkcionalna, sa svim potrebnim elementima za pripremu hrane. Kupatilo je takođe moderno i funkcionalno, sa svim potrebnim elementima za udoban i prijatan boravak", navodi se u oglasu.
Ono što ovaj stan čini posebnim je njegova izuzetna svetlost, koja dolazi kroz velike prozore koji se nalaze u svakoj sobi.
"Ovaj element stvara prijatan i ugodan ambijent u stanu, što ga čini idealnim mestom za život i uživanje. Stan je takođe veoma dobro održavan i spreman za useljenje, što znači da nema dodatnih troškova za renoviranje ili popravke", dodaje se.
Osim stana, postoji mogućnost da kupite i garažno mesto koje se nalazi u suterenu zgrade.
Agenti za nekretnine objašnjavaju za koga je ovo odličan stan.
"Ukratko, ova nekretnina je odličan izbor za one koji traže moderan i svetao stan u jednoj od najpopularnijih ulica u Novom Sadu, na mirnoj i prijatnoj lokaciji, ali blizu centru grada", zaključuje se u oglasu.
Naravno, sve ovo dolazi sa cenom koja je, u odnosu na cene kvadrata u Novom Sadu, svoju lokaciju i opremljenost, i povoljna, pa se stan prodaje za 122.000 evra.
Jedan od najvećih pop-rock bendova ovih prostora, Bajaga i Instruktori, u subotu, 30. maja, na novosadskom SPENS-u održaće njihov prvi veliki koncert u Novom Sadu nakon osam godina.
Skup podrške studentima i profesorima koji su dobili prekršajne prijave zbog boravka u Rektoratu u noći između 5. i 6. septembra prošle godine, održaće se u utorak, 7. aprila ispred Prekršajnog suda.
Matica srpska otkazala je koncert operskoj pevačici Katarini Jovanović jer je na protestu u Beogradu ispred Rektorata zapevala satirični prepev sevdalinke "Imam jednu želju".
Na ranom javnom uvidu nalazi se Plan generalne regulacije blokova između ulica Novosadskog sajma, Mičurinove, Bulevara kralja Petra I i Branimira Ćosića.
Nedavno se u beogradskim medijima pojavila vest o tome kako su se kod dece u predškolskim ustanovama u Beogradu pojavile promene na koži ruku. Razlog tome pronađen je u tečnom sapunu.
Okov nudi apsolutno sve za radionicu, baštu i domaćinstvo. Kupce očekuje najmanje 15% popusta na kompletan asortiman, uz posebne mega-popuste na preko 200 artikala.
Direktor Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" Radivoje P. Stojković blokirao je izbor članova za Školski odbor iz reda zaposlenih, jer nije imao većinu, tvrdi Nezavisni sindikat prosvetnih radnika Vojvodine u ovoj školi.