Pred Novosađanima: Sunce, pljusak, pljusak, sunce, sunce

Utorak će u Novom Sadu biti pretežno sunčan i veoma topao.
Pred Novosađanima: Sunce, pljusak, pljusak, sunce, sunce
Foto: Pixabay
Minimalna temperatura biće 17, dok će najviša dnevna biti 29 stepeni. Duvaće slab i promenljiv vetar.
U sredu i četvrtak mogući pljuskovi sa grmljavinom. Oba dana temperatura će biti od 17 do 28 stepeni.
U petak i subotu ponovo sunčano. Najviša temperatura će u petak biti 27, a u subotu 29 stepeni.
 
Biometeorološka prognoza za utorak, 4. jul:
 
Biometeorološke prilike mogu imati nepovolјan uticaj na astmatičare i osobe sa varirajućim krvnim pritiskom. Meteoropatske reakcije se mogu javiti u vidu smanjenja radne sposobnosti i pospanosti. U najtoplijem delu dana savetuje se dodatna zaštita od UV zračenja.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti