Ravno tri i po decenije Atheist Rap praši putevima uže nam i šire domovine, ali i Evrope.
Krenulo je od "Kapije", na početku su imali sedam svirki, a četiri probe.
"Publika gleda nas, a ja gledam televizor. Postojao je neki "music box" i na televizoru iznad šanka sve vreme idu spotovi. I sve vreme svirke ja gledam spotove, a publika gleda nas. I traže 'Kreni prema meni'. Tražili su svašta i onda mi kao sviramo, a to ne liči ni na šta", prisetio se 2019. godine Dr Pop tih početaka u razgovoru za 021.rs povodom tri decenije od osnivanja benda.
Povodom 35 godina od osnivanja benda Atheist Rap je organizovao turneju. U Novom Sadu su već nastupili, a sledeća adresa im je moto skup u Šapcu, 24. maja.
Nekoliko dana pred dan osnivanja benda objavljen je i spot za singl "Sueprstar". Kako poručuju, "prešli su tačku - nemamo više izbora/ živi brzo - umri mlad, odavno nije opcija".
U svakom slučaj, poslušajte kakvom se pesmom "dede vraćaju u grad".
Nikad nisam voleo "pank" muziku. Aranžman, kompozicija, vokal(i), sviranje sa stilom je muzika moje mladosti. Ukusi se razlikuju, ali ovo muzika moje mladosti nije bila.Ko voli, neka izvoli.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Direktor Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" Radivoje P. Stojković gostovao je na prorežimskoj televiziji Informer. Dok je on govorio, Informer je lažno predstavljao snimak iz Sremskih Karlovaca kao scenu linča direktora.
Nezavisni sindikat Filozofskog fakulteta u Novom Sadu organizovao je jednočasovni štrajk ispred zgrade fakulteta u znak podrške Vladimiru Mihiću koji nije izabran u zvanje profesora na sednici Senata Univerziteta.
Novi Sad će na Mišeluku izgraditi toplanu 4. generacije od 30 megavata, koja će po završetku celokupnog projekta obezbeđivati grejanje stambenih i poslovnih objekata na Mišeluku 3 i 4.
Donatorska akcija "(Po)vezivanje generacija" namenjena za pomoć studentima, održaće se u utorak, 9. juna kod fontane između FTN-a i Pravnog, u kampusu Univerziteta u Novom Sadu, od 17 do 20 sati.
Na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem se vidi kamera ugrađena u plafon u ženskom toaletu, u Klubu Dvorište, koji se nalazi u centru Novog Sada.
Komentari 2
gitarista
Radivoje Rokvić
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar