Novosadska opozicija ponovo predlaže osudu prekomerne policijske sile u Skupštini grada
02.02.2026.•
0
Demokratska stranka, Pokret slobodnih građana i Zeleno-levi front predložili su da se na sednici Skupštine grada nađe i Deklaracija o osudi prekomerne upotrebe policijske sile.
Komentari 15
Jova
Ako ga bilo ko primi, kod mene je izgubio ugled doveka.
Ako njegovi poslanici budu bilo kako bitni za formiranje vlasti ucenjivaće beskrajno i besramno a onda će preleteti za masnu apanažu u neki SNS klon!
Nikon Sevast
Hmmm
Оном
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar