Mond: U Novom Sadu uhapšena 42 demonstranta koji protestuju protiv vlasti i traže izbore
06.09.2025.•
0
U Srbiji je u Novom Sadu uhapšeno 42 demonstranata u talasu protesta protiv vlasti pod optužbom za korupciju i sa zahtevom za vanredne izbore, piše francuski list Mond (Le Monde).
Komentari 22
Tamo neki
pa da ih sve postave na krajnje tacke planine, i razvuku bakarni kabl da spoje sa centrom ne moze toliko da kosta po komadu.
ovo deluje kao namesteni tender za izvlacenje para.
Није важно
Ulica
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar