Lepi dani pred Novosađanima

U Novom Sadu će u četvrtak biti umereno oblačno i toplo.
Lepi dani pred Novosađanima
Foto: 021.rs
Minimalna temperatura biće 12, a maksimalna 23 stepena. Vetar slab i umeren istočni i jugoistočni.
 
Petak identičan, dok se još lepše vreme očekuje tokom vikenda.
U subotu i nedelju će biti pretežno sunčano. U subotu će temperatura biti od 11 do 23, a u nedelju od 9 do 24 stepena.
 
I ponedeljak sunčan, uz temperaturu od 10 do 24 stepena.
Biometeorološka prognoza za četvrtak, 19. septembar:
 
Oprez se savetuje astmatičarima i osobama sa srčanim i psihičkim tegobama. Kod meteoropata su mogući umor i neraspoloženje.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Radovi na 20 lokacija u Novom Sadu

Na više od 20 lokacija u gradu i prigradskim naseljima ekipe JKP "Put" izvode radove na popravci kolovoza i pešačkih staza, uređenju bankina i održavanju saobraćajne signalizacije.

Obeležena godišnjica pogibije Olega Nasova

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin položio je venac na spomen-ploču kod Varadinskog mosta, u znak sećanja na poginulog sugrađanina Olega Nasova, koji je nastradao 1. aprila 1999. godine, tokom NATO bombardovanja.