VIDEO Novosadski biciklisti posetili zgradu RTV-a: Zviždaljke i "pumpaj"

Biciklistička akcija u Novom Sadu počela je kod Futoške pijace u 19 časova, a završava se dolaskom do Varadinskog mosta.
VIDEO Novosadski biciklisti posetili zgradu RTV-a: Zviždaljke i "pumpaj"
Foto: 021.rs
Novosadski biciklisti su oko 21.30h tokom svoje vožnje posetili i zgradu RTV-a na Mišeluku.
Oni su uzvikivali "pumpaj", a čule su se i zviždaljke.
Biciklisti su svoju vožnju počeli kod Futoške pijace, preko Mosta slobode do Sremske Kamenice, a potom prolaze pored Petrovaradinske tvrđave i dolaze do Varadinskog mosta, gde je blokada koju organizuju novosadski zborovi.
 
 
Građani su im priredili doček kod Varadinskog mosta gde su jedni druge pozdravljali i zajedno pravili buku pištaljkama.
Građanska neposlušnost u Srbiji ulazi u treću nedelju.
 
 
Danas su se građani okupili i kod Varadinskog mosta kako bi tražili pravdu za odgovorne za pad nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu kada je poginulo 16 osoba.
 
"I večeras čuvamo sećanje i zahtevamo kazne za zločine", poručili su iz novosadskih zborova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Lepa

    13.07.2025 08:11
    Zimski san
    Ne budite pokrajinski javni servis iz zimskog sna.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Vučić: U Novom Sadu u piku bilo oko 40.000 ljudi

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su blokaderi odgovorili negativno na njegovo izvinjenje, za teške reči koje je izgovarao o njima, jer je "takva mladost, u revolucinarom zanosu istrče pre nego što promisle".