Najveća dm prodavnica u Srbiji otvara se u Novom Sadu uz donaciju od milion dinara NURDORU
14.05.2026.•
0
Postoje mesta na koja svraćaš usput, i ona na koja se vraćaš. Mesta za koja znaš da ćeš na njima pronaći ono što ti treba, ali i nešto neplanirano. Upravo takvo mesto od 14. maja biće nova dm prodavnica u Novom Sadu.
Komentari 12
pera
Vec je dozlogrdilo da mladici i devojke budu prebijani od NN lica
Jad i beda
E moji srbi na sta ste spali da klikcete minuse za tri crvene dok vam gazde pune svoje dzepove i dok ljudi ginu od njihovog lopovluka.
Ruke su vam krvave, a obraz crn!
Nenad
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar