Putnički vozovi od danas na brzoj pruzi do Subotice: Besplatna vožnja do nedelje, a tu su i drugi detalji
Putnički vozovi počeće danas u podne da redovno saobraćaju brzom prugom na relaciji Beograd centar - Subotica - Beograd centar.
Foto: 021.rs
Vožnja će biti besplatna do 12. oktobra, ali je potrebno preuzeti kartu.
Ranije je navedeno da će povratna karta od Beograda do Subotice biti 2.000 dinara.
Na navedenoj relaciji biće organizovan saobraćaj Inter city vozova (Soko) i Inter regio vozova, saopštio je Srbijavoz.
Iz stanice Beograd centar prvi polazak za stanicu Subotica je "Inter city" vozom broj 546 koji ima polazak u 12 časova.
Iz stanice Subotica prvi polazak za stanicu Beograd centar je "Inter city" vozom broj 547 koji ima polazak takođe u 12 časova.
Svoje karte putnici mogu da preuzmu na blagajni, preko mobilne aplikacije i sajta Srbijavoza.
Za vožnju Inter city vozovima (Soko) i Inter regio vozovima neophodno je da putnici blagovremeno obezbede svoje vozne karte, jer time sebi obezbeđuju rezervaciju mesta.
O raspoloživim mestima u vozovima putnici se mogu informisati na blagajni i preko mobilne aplikacije i sajta.
Osamnaest "Inter city" vozova (Soko) na ovoj relaciji saobraćaće na svaka dva sata.
Devet vozova iz stanice Beograd centar ima polaske u 6.00, 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 i 22.00 sata.
Devet vozova iz stanice Subotica polazi u 6.00, 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 i 22.00 sata.
"Inter city" vozovi imaju zaustavljanja u sledećim službenim mestima: Novi Beograd, Petrovardin, Vrbas nova, Bačka Topola i Subotica.
Osam "Inter regio" vozovi na ovoj relaciji imaju sledeće polaske: četiri voza iz stanice Beograd centar u 7.00, 11.00, 15.00 i 19.00 sati i četiri voza iz stanice Subotica u 5.00, 9.00, 13.00 i 17.00 sati.
"Inter regio" vozovi imaju zaustavljanja u sledećim službenim mestima: Novi Beograd, Nova Pazova, Stara Pazova, Inđija, Petrovardin, Zmajevo, Vrbas nova, Lovćenac-Mali Iđoš, Bačka Topola, Žednik.
Ostali Inter regio vozovi ( broj 640, 643, 644, 647, 648, 651, 652, 655, 656 i 657, odnosno vozovi 615 i 616) će saobraćati do/od stanice Petrovaradin.
Stanica Novi Sad do daljeg ne radi.
U stanicama: Zmajevo, Vrbas nova, Lovćenac-Mali Iđoš, Bačka Topola i Žednik neće biti organizovana prodaja karata na blagajni i preko kartomata, te je preporuka putnicima da svoju kartu kupe preko mobilne aplikacije.
U stanici Subotica prodaja karata se vrši u postojećem montažnom objektu koji se nalazi na području stanice i koji je obeležen.
Svi ostali vozovi za prevoz putnika na relaciji Beograd centar-Petrovardin-Beograd centar (deo Inter regio vozova, svi Regio express i Regio vozovi) će saobraćati po važećoj organizaciji bez promene i u njima važe redovne cene karata.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Novi Sad plaća 13 miliona dinara za održavanje fontana na više lokacija
15.05.2026.•
0
Gradske vlasti dodelile su posao vredan 13 miliona dinara za održavanje fontana na četiri lokacije u Novom Sadu.
Pred Novosađanima nestabilan vikend: Očekuju se pljuskovi sa grmljavinom
15.05.2026.•
0
Vikend pred Novosađanima biće nestabilan, jer se očekuje kiša.
Akademija umetnosti: Na izborima za studentski parlament pobedila lista "Umetnici"
15.05.2026.•
0
Lista koju su kandidovali studenti u blokadi "Umetnici" pobedila je na izborima za studentski parlament Akademije umetnosti Novog Sada.
Ponavlja se Humanitarni ponedeljak na Štrandu za malenu Anu Milić
15.05.2026.•
0
Prva ovogodišnja akcija "Humanitarni ponedeljak" na Štrandu bila je posvećena osmogodišnjoj devojčici Ani Milić, a akcija će biti ponovljena 18. maja.
FOTO: Protest roditelja i profesora Jovine gimnazije: Škola zloupotrebljena, predstavljeni smo kao nasilnici
15.05.2026.•
27
Održan je skup roditelja i dela profesora đaka Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" ispred Gradske kuće.
Novi CT skener u MediGroup u Cara Dušana: Preciznija dijagnostika uz manju dozu zračenja
15.05.2026.•
0
Pacijentima u Novom Sadu od sada je u Domu zdravlja MediGroup Cara Dušana dostupna savremena CT dijagnostika na novom 128-slajsnom CT skeneru.
Sjajne vesti: U Novom Sadu za jedan dan rođeno 27 beba
15.05.2026.•
0
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 27 beba.
Prekrečen grafit "Blokaderi ustaše" na kući u centru Novog Sada
15.05.2026.•
2
Pokret "Kreni-promeni" uklonio je grafit "Blokaderi ustaše" sa kuće aktivistkinje novosadskog tima tog pokreta i sekretara novosadskog odbora Demokratske stranke u centru Novog Sada.
Danas u Novom Sadu tri skupa: Roditelja Jovinih đaka, novosadskih zborova i grupe "SviĆe"
15.05.2026.•
7
Danas će se u Novom Sadu održati tri skupa - roditelja učenika Jovine gimnazije, Zborova građana Novog Sada i organizovane grupe "SviĆe".
Novosađani, kopiju rešenja za porez na imovinu možete preuzeti u poštama, danas rok za drugu ratu
15.05.2026.•
21
Gradska poreska uprava saopštila je da Novosađani, kao i prethodnih godina, kopiju poreskog rešenja na imovinu mogu preuzeti u svim poštama.
Pre 178 godina proglašena Srpska Vojvodina tokom Majske skupštine u Sremskim Karlovcima
15.05.2026.•
14
Pre 178 godina, tokom Majske skupštine u Sremskim Karlovcima, 15. maja 1848. godine, proglašena je Srpska Vojvodina, kao autonomna srpska jedinica na prostoru tadašnje Austrougarske.
Danas u Novom Sadu mogući pljuskovi sa grmljavinom
15.05.2026.•
0
Danas će u Novom Sadu biti nestabilno, mogući su pljuskovi sa grmljavinom.
Normalizovan saobraćaj nakon otkazivanja dva voza između Novog Sada i Beograda zbog smetnji
14.05.2026.•
7
Preduzeće "Srbijavoz" saopštilo je večeras da je saobraćaj vozova iz stanice "Beograd Centar" normalizovan nakon što je u popodnevnim časovima jedan deo polazaka bio otkazan.
DDOR na 93. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu: Fokus na zaštiti imovine i jačanju agro sektora
14.05.2026.•
0
Međunarodni poljoprivredni sajam, 93. po redu, vodeća regionalna manifestacija u oblasti agrobiznisa, biće održan od 16. do 21. maja na Novosadskom sajmu.
Novosađani, stiže petak: Koncerti, izložbe i malo kiše
14.05.2026.•
0
Napokon se bliži kraj radne nedelje, a vaš 021.rs je još jednom pripremio šarenolik izbor događaja koje možete posetiti, bez obzira na kišovito vreme koje nas očekuje.
Roditelji đaka Jovine sutra ispred Gradske kuće, tražiće razgovor sa gradonačelnikom
14.05.2026.•
9
Roditelji učenika Jovine gimnazije će se u petak, 15. maja okupiti ispred Gradske kuće za zahtevom da ih gradonačelnik Novog Sada primi na razgovor.
Godinu dana od blokade suda: Grupa "SviĆe" pozvala građane na okupljanje 15. maja
14.05.2026.•
10
Organizovana grupa "SviĆe" pozvala je građane da u petak, 15. maja obeleže godinu dana od blokade suda zbog uhapšenih aktivista.
Najveća dm prodavnica u Srbiji otvara se u Novom Sadu uz donaciju od milion dinara NURDORU
14.05.2026.•
0
Postoje mesta na koja svraćaš usput, i ona na koja se vraćaš. Mesta za koja znaš da ćeš na njima pronaći ono što ti treba, ali i nešto neplanirano. Upravo takvo mesto od 14. maja biće nova dm prodavnica u Novom Sadu.
Sutra mogući pljuskovi sa grmljavinom u Novom Sadu, u subotu isto, a u nedelju - kiša
14.05.2026.•
0
Petak će u Novom Sadu biti nestabilan, očekuju se pljuskovi i grmljavina.
Pepco otvara svoja vrata u Novom Sadu: Prirodni materijali i kvalitet za celu porodicu sada još bliže vama
14.05.2026.•
0
Posetite Pepco u Novom Sadu, od 14. maja na adresi Bulevar Mihajla Pupina 1, gde možete da pronađete bogat izbor proizvoda za celu porodicu po cenama koje svi vole.
Dokle se stiglo sa gradnjom privremene železničke stanice na Rumenačkom putu: "Nedostaje nam papir, dva"
14.05.2026.•
39
Gradonačelnik Žarko Mićin rekao je da je privremena Železnička stanica na Rumenačkom putu izgrađena, ali da je i dalje nepoznato kada će ona početi da radi.
Komentari 29
Jelena
Mili
NEKA NAM JE BOG U POMOĆI, I DA NAM SE NE DESI ONO OD 01.11.
Bas
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar