Brže, lakše i preglednije: City taxi predstavio modernu aplikaciju za novosadske putnike
Novosadski City taxi lansirao je novu mobilnu aplikaciju preko koje se brzo i lako može naručiti taksi, a inovaciju, između ostalog, predstavlja i to što se naručeno vozilo može pratiti na mapi dok ne dođe do putnika.
Luksuzna, bezbedna i prijatna usluga, očuvanje životne sredine, lepa i uredna vozila - ovo su postali novi epiteti novosadskog City taxi-ja.
Ovaj taksi prevoznik sada raspolaže sa ukupno 130 hibridna i električna vozila u svom voznom parku, među kojima je i prvi BYD taksi kineskog proizvođača koji je jedan od svetskih lidera u industriji električnih automobila. To u celom Novom Sadu obuhvata oko osam procenata tržišta koji je sada "eko frendli".
Aplikacija koja podiže standard
Ovaj novosadski taksi prevoznik nedavno je lansirao novu mobilnu aplikaciju, pod nazivom "CITY TAXI NS".
Preko aplikacije se korisnicima omogućava na brz način naruče taksi vozilo, pogledaju procenu cene usluge, kao i praćenje vozila na mapi.
Sve ovo deo je šire strategije modernizacije i ekološke transformacije City taxi-ja.
Aplikacija "CITY TAXI NS" je moderna i jednostavna za korišćenje, dostupna na srpskom i engleskom jeziku, a sve funkcije su prilagođene i onima koji se prvi put susreću sa digitalnim naručivanjem taksija.

Foto: City taxi
Poseduje "real time" prikaz kako i gde se vozilo u tom trenutku kreće. Uz to, na aplikaciji se može pogledati i istorija vožnji, koliko su plaćene, kao i koji vas je vozač vozio.
Aplikacija "CITY TAXI NS" se može preuzeti putem Google Play i App store aplikacije, za Android i Apple uređaje, a obratite pažnju na logo - bela boja pozadine sa crvenim slovima.
City taxi "eko flota"
Ova novosadska firma usmerena je ka ekološkim rešenjima smanjenja emisije štetnih gasova u atmosferu, čime Novi Sada sada parira mnogim svetskim gradovima. Uz to, ističu i da se posebno ulaže u udobnost putnika, odnosno vrhunski kvalitetna vozila namenjena svima.
"Eko flota" ovog taksi prevoznika danas broji 150 vozila, od kojih je samo 20 standardnih, dok je većina automobila hibridna (100 vozila) i potpuno električna (30 vozila).
Ovaj broj ih svrstava među najnaprednije taksi službe u Srbiji i jednim od ključnih nosilaca zelene transformacije Novog Sada.
City taxi poseduje i prvi BYD taksi na ulicama Novog Sada, a reč je o kineskom proizvođaču koji je jedan od svetskih lidera u industriji električnih vozila.
Sa snažnom ekološkom misijom, digitalnim sistemima i jednom od najvećih zelenih flota, City taxi potvrđuje status najmodernije i najinovativnije taksi kompanije u regionu.
Vlasnik kompanije Aleksandar Golubović ističe da su svojevrsni pioniri u svom poslu, te da slične firme na našim prostorima, sa velikom flotom, nema.
"Novi Sad je moderan grad koji se ubrzano razvija, zbog čega i postoji velika potreba za ozbiljnom taksi službom, da se osavremenjujemo i menjamo klišee, izbacujemo vozila sa klasičnim sagorevanjem i ubacujemo hibridna i električna vozila", naglašava on.
City taxi nastavlja ovu filozofiju i konstantno radi na uvećanju nulti emisije štetnih gasova nabavkom sve više električnih vozila, kao i hibridnih vozila.
Specifičnost u voznom parku City taxi-ja je i to što ovo preduzeće poseduje svoje elektro punjače, te u sopstvenoj režiji pune svoja vozila.
City taxi vozi po istim cenama kao i svi taksi prevoznici u Novom Sadu. Za tu cenu, kako ističu, klijentima se pruža bezbedna i prijatna usluga, u najnovijim i najbezbednijim vozilima, čuvajući grad.
Svako vozilo ima i terminal za naplatu vožnje putem kartica, a putnici ne moraju unapred da najave da će na ovaj način plaćati vožnju.
City taxi za vožnju možete pozvati na broj 021/400-400 ili preko aplikacije OVDE Ovog prevoznika pratite i preko Fejsbuka i Instagrama.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Gde su sve blokade poljoprivrednika u blizini Novog Sada
27.02.2026.•
0
Poljoprivrednici nastavljaju da blokiraju puteve u Srbiji. Danas će biti organizovane blokade na manje od 80 lokacija.
Zašto posle operacije nastaju novi bolovi: Stručnjaci iz Neokinetike savetuju kako rešiti taj problem
27.02.2026.•
0
I nakon uspešno obavljene operacije, kod osobe koja je operisana mogu se javiti novi bolovi i to na drugom mestu.
Huligani pretukli učenika ETŠ "Mihajlo Pupin" u dvorištu škole
27.02.2026.•
0
Grupa huligana pretukla je učenika ETŠ "Mihajlo Pupin" u sredu, 25. februara, u dvorištu škole.
Časovi za roditelje o negativnom uticaju ekrana na dete u Domu zdravlja
27.02.2026.•
0
Časovi za roditelje o negativnom uticaju ekrana na razvoj deteta biće organizovani tokom marta u Domu zdravlja Novi Sad.
Lepe vesti iz Betanije: Rođeno 27 beba
27.02.2026.•
0
Dvadeset i sedam beba rođeno je u novosadskom porodilištu Betanija u prethodnom danu.
Prijatno vreme pred Novosađanima
27.02.2026.•
0
Novosađane narednih dana očekuje prijatno vreme sa temperaturama do 17 stepeni Celzijusa.
Poslednji februarski petak pred Novosađanima: Šta vas očekuje?
26.02.2026.•
0
Poslednji februarski petak u Novom Sadu biće pun dešavanja.
Memorijalni turnir "U sećanje na Nemanju" u subotu i nedelju u Sportskoj hali u Stepanovićevu
26.02.2026.•
0
Memorijalni turnir "U sećanje na Nemanju", mladića poginulog u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, održaće se u subotu, 28. februara i nedelju 1. marta u Sportskoj hali u Stepanovićevu.
FOTO, VIDEO: Oslikava se veliki mural posvećen Slavku Obadovu na Spensu
26.02.2026.•
18
Mural posvećen novosadskom džudisti Slavku Obadovu oslikava se na fasadi Spensa.
Mićin osudio grafit mržnje protiv ambasadora Ukrajine: Zahteva od policije da pronađu počinioce
26.02.2026.•
7
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin osudio je grafit mržnje protiv ambasadora Ukrajine u Srbiji Aleksandra Litvinenka.
Počinju prijave za martovska predavanja u Školi psihomotornog razvoja beba
26.02.2026.•
0
Počelo je prijavljivanje raoditelja za martovska predavanja u Školi psihomotornog razvoja beba koja će se održati svake srede u mesecu.
Prekrečen grafit mržnje upućen ukrajinskom ambasadoru u Novom Sadu
26.02.2026.•
3
Prekrečen je grafit mržnje upućen ambasadoru Ukrajine u Srbiji Aleksandru Litvinenku, koji je bio ispisan u centru Novog Sada.
Novosađani pozvani da predlože buduće lokacije držača za bicikle
26.02.2026.•
2
"Parking servis" će ove "NS bike" sezone postaviti 180 držača za bicikle.
Obustavljen posao od skoro 640 miliona na uređenju gradskog jezgra: Jedina ponuda neprihvatljiva
26.02.2026.•
9
Tender za uređenje Ulice Modene i dela Ilije Ognjanovića obustavljen je jer je jedina podneta ponuda neprihvatljiva.
Još jedan "remi" u Betaniji: U Novom Sadu rođene četiri devojčice i četiri dečaka
26.02.2026.•
1
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno osam beba.
Danas u Novom Sadu umereno oblačno i minimalno svežije
26.02.2026.•
0
Danas će u Novom Sadu biti umereno oblačno, uz dosta sunca.
Grafit mržnje upućen ukrajinskom ambasadoru prekoputa Matice srpske
25.02.2026.•
20
U centru Novog Sada je pre nekoliko dana osvanuo grafit mržnje upućen ambasadoru Ukrajine u Srbiji Aleksandru Litvinenku.
Sunčani četvrtak u Novom Sadu: Šta vas sve očekuje?
25.02.2026.•
0
Ovaj četvrtak u Novi Sad donosi sunčano vreme, ali i puno interesantnih događaja koje vredi posetiti.
Novosadskoj novinarki potrebna pomoć za lečenje tumora
25.02.2026.•
2
Novosadskoj novinarki Branki Pavković potrebna je pomoć za lečenje malignog tumora grlića materice u Turskoj.
Sremski Karlovci raspisali tender za izradu dokumentacije za budući Kulturni centar
25.02.2026.•
12
Opština Sremski Karlovci raspisala je javnu nabavku za izradu projektno-tehničke dokumentacije za budući Kulturni centar u tom mestu.