Na dvodnevnu akciju su pozvali studenti, pa su se brojni građani odazvali juče i čistili sneg i led sa trotoara u svom komšiluku.
Sneg je čišćen kod velike škole "Jovan Dučić", okolina Dunavskog parka, Riblje pijace i Keja, ispred škole "Ivan Gundulić" na Podbari i škola "Miloš Crnjanski" i "Prva vojvođanska brigada" na Novom naselju i Satelitu...
Danas, 11. januara akcija će biti organizovana na više lokacija na Klisi.
Od 11 časova će biti organizovana akcija kod Domova zdravlja (kod SP "Slana bara" i u Aleksandra Nevskog 9), kod škole "Dušan Radović" (Čenejska 61, Velebitska i Temerinska 133), kao i oko vrtića "Radosno detinjstvo" (Čenejska 50, Jana Husa 15, ugao Orahove i Rade Smiljanova, Klisanski put 165).
"Doprinesi i ti", poručili su studenti.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar