Reakcije na progon Jelene Kleut: "Prvo članska karta SNS-a, pa izbor u zvanje"
16.01.2026.•
0
Studenti i studentkinje Odseka za medijske studije Filozofskog fakulteta u Novom Sadu ocenili su da otpuštanje Jelene Kleut predstavlja prekor tom odseku, ali i slobodnom mišljenju.
Komentari 2
Particulare matter
Ali nisu nas oni napravili ovakvima. Takvi smo već bili, oni su samo ukinuli stid i oslobodili nas pretvaranja.
Krtola
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar