Dan donosi neke zanimljive događaje, tribine i predstave, a za ujutru je planiran i protest.
Vaš 021 tu je da vas informiše o svim najvažnijim dešavanjima. Pa, počnimo sa prognozom...
Vreme
Sreda će u Novom Sadu biti toplija, ali tmurna i moguća je kiša.
Minimalna temperatura biće 3, a maksimalna 11 stepeni. Duvaće umeren južni i jugoistočni vetar.
Pobolјšanje biometeoroloških prilika doprineće smanjenju tegoba kod pojedinih hronično obolelih. Oprez se savetuje srčanim i psihičkim bolesnicima, kao i asmatičarima. Moguće su meteoropatske reakcije u vidu reumatskih bolova i neraspoloženja.
Trebalo bi da znate i...
Stanovnici Limana najavili su protest sa početkom
od 9 časova na okretnici kod Štranda. Kako najavljuju, protest organizuju jer će se sat vremena kasnije, od 10 časova, Plan generalne regulacije rekreativnog područja "Štrand Kabel" naći na dnevnom redu sednice Skupštine grada Novog Sada. Detalje čitajte
OVDE.
U Kampusu Univerziteta u Novom Sadu
od 13 časova održava se protest nekoliko nezavisnih sindikata fakulteta. Više o tome pročitajte na
OVOM LINKU.
Planiranih isključenja struje i vode, za sada, nema.
Radovi u toku:
- Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Vrdnika do petlje Ruma centar i tako će biti narednih skoro godinu dana. Postavljena privremena saobraćajna signalizacija odnosi se na zonu kružne raskrsnice na ulazu u Rumu, iz smera Iriga.
- Sanacija klizišta na Puckarošu produžena je do 1. aprila. Tokom radova saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila, shodno ručnoj regulaciji, a po završetku radova saobraćaj se odvija dvosmerno suženim kolovozom i devijacijom.
Gde ići?
Rumena Bužarovska će od 19 časova u Bulevar Books-u pričati o svojoj novoj knjizi "Toni", a moderatorka je Tamara Srijemac.
Predstava "Zločin i kazna" igra se na Maloj sceni Pozorišta mladih od 20h.
Zbor građana MZ "Sonja Marinković" organizuje tribinu "Kampanje i izbori na terenu: Iskustva komšija" u Omladinskom centru CK13. Događaj počinje u 18 časova.
U okviru Književnog klabinga se u CK13 od 18 časova priča o knjizi "Bernardijeva soba" Slobodana Tišme.
U KC "Mladost" u Futogu će od 20h biti projekcija domaćeg filma "Svadba".
Tribina o besplatnim udžbenicima sa Alekom Kavčićem počeće u 20h u amfiteatru Fakulteta za pravne i poslovne studije "Dr Lazar Vrkatić", a ulaz je slobodan.
Stend-ap šou Srđana Olmana počinje u 20h u Sohi.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar