FOTO, VIDEO "Dalje ruke od Miletića": Demonstranti na Trgu slobode, pristalice vlasti ispred SNP-a

U centru grada počeo je protest "Dalje ruke od Miletića" na koji su pozvali novosadski studenti u blokadi.
FOTO, VIDEO "Dalje ruke od Miletića": Demonstranti na Trgu slobode, pristalice vlasti ispred SNP-a
Foto: 021.rs
Demonstranti su se okupili na Trgu slobode, kod Gradske kuće.
 
 
 
Veliki broj pristalica vlasti nalazi se na platou SNP-a.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Radio 021 (@radio_021)

 
 
Raspoređene su jake snage policije, a kordoni su formirani sa obe strane Pozorišnog trga - i kod Gradske kuće i prema Bulevaru Mihajla Pupina.
U Srpskom narodnom pozorištu zakazana je svečanost povodom obeležavanja dva veka od rođenja Svetozara Miletića, na kojoj bi trebalo da se pojave gradski, pokrajinski i državni funkcioneri.
 
 
Studenti u blokadi Univerziteta u Novom Sadu objavili su ranije danas na svojim nalozima na društvenim mrežama da je policija došla na adrese nekoliko studenata i pozvala ih na informativni razgovor zbog organizacije večerašnjeg protesta.
 
"Pripadnici policije su danas došli na vrata nekolicini studenata UNS-a koji su učestvovali u organizaciji današnjeg skupa i pozvali ih na informativni razgovor. Budući da nisu imali pisane pozive već su fizički došli na kućne adrese studenata, ovo vidimo kao još jedan vid zastrašivanja studenata i pokušaja sprečavanja mirnog, nenasilnog skupa. Imamo da vam poručimo samo jedno: Ne plašimo vas se, i vidimo se u 18.30", poručili su novosadski studenti.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti