Prilika za novosadska udruženja: Besplatna ekološka radionica i do 1.500 evra podrške za akciju čišćenja

Organizacije civilnog društva i udruženja građana iz Novog Sada i okolnih mesta imaju priliku da se priključe sedmoj godini projekta "Čisto iz ljubavi".
Prilika za novosadska udruženja: Besplatna ekološka radionica i do 1.500 evra podrške za akciju čišćenja
Foto: Lidl Srbija

Kompanija Lidl Srbija, u saradnji sa kompanijom Ekostar Pak, organizuje besplatnu edukativnu radionicu u Novom Sadu 28. marta.

Radionica će se održati u periodu od 10 do 14 časova, a namenjena je svima koji žele da aktivno menjaju svoju zajednicu.

Polaznici će imati priliku da nauče kako da u svojoj okolini prepoznaju adekvatne lokacije za čišćenje, efikasno vode timove, komuniciraju svoje inicijative i pravilno upravljaju otpadom. 
 
Osim toga, dobijće ekskluzivnu priliku da konkurišu za finansijsku podršku od maksimalno 1.500 evra za sprovođenje sopstvenih akcija čišćenja tokom leta.
Kako možete da se prijavite? 
 
Svi zainteresovani mogu da pošalju naziv udruženja i podatke o predstavnicima (najviše dva predstavnika po udruženju) na mejl odgovornost@lidl.rs najkasnije do 20. marta
 
Broj mesta je ograničen, radionica će biti održana uživo, a tačna lokacija biće javljena odabranim učesnicima.
 
Kroz projekat "Čisto iz ljubavi" do sada je, uz pomoć skoro 5.000 volontera, uklonjeno više od 160 tona otpada iz prirode. Više informacija o projektu "Čisto iz ljubavi" pronađite OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

MAPA: Koliko Novi Sad ima mostova?

"Neka me neko ispravi ako grešim, ali u našem gradu postoje tri mosta?", jedan je od komentara na vest da bi krakovi "petog novosadskog mosta" trebalo da budu spojeni u aprilu.