Topliji dani pred Novosađanima

Proleće će se izboriti za svoje dane u ovom aprilu.
Topliji dani pred Novosađanima
Foto: 021.rs
Petak u Novom Sadu počinje kišom, ali će tokom dana padavine prestati.
 
Maksimalna temperatura ići će do 16 stepeni Celzijusa.
Od subote nas čeka nešto toplije vreme i period bez padavina.
 
Prema najavama RHMZ-a, očekuje nas promenljivo oblačno vreme. Minimalna temperatura biće pet stepeni, a maksimalna 19°C.
U nedelju nas očekuje uglavnom sunčano vreme, sa 21 stepenom Celzijusa kao maksimalno temperaturom, pa ne bi bilo loše iskoristiti taj dan.
 
U ponedeljak pretežno sunčano, uz 23°C kao maksimalnom temperaturom tog dana. Slično vreme čeka nas i u utorak naredne nedelje.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Radovi na 20 lokacija u Novom Sadu

Na više od 20 lokacija u gradu i prigradskim naseljima ekipe JKP "Put" izvode radove na popravci kolovoza i pešačkih staza, uređenju bankina i održavanju saobraćajne signalizacije.

Obeležena godišnjica pogibije Olega Nasova

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin položio je venac na spomen-ploču kod Varadinskog mosta, u znak sećanja na poginulog sugrađanina Olega Nasova, koji je nastradao 1. aprila 1999. godine, tokom NATO bombardovanja.

Lekarski kadar u Novom Sadu: Evo šta nedostaje gradu

Nedostatak lekara u Domu zdravlja Novi Sad ne odnosi se samo na pedijatriju. Odeljenje oftalmologije u Službi za specijalističko-konsultativnu delatnost broji manje lekara specijalista, kažu iz te ustanove za 021.rs.