Kako se može videti na fotografijama objavljenim na društvenim mrežama, vozilima su uglavnom porazbijani prozori.
Oštećena su vozila različitih taksi prevoznika.
Nije poznato koliko tačno vozila je oštećeno, niti da li je počinilac dosad uhapšen.
Ovakvi incidenti se sporadično dešavaju u Novom Sadu već godinama unazad, a meta su, osim taksista, i privatna vozila građana.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 12
Gussar
696
Ub
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar