Radovi na Poštanskoj štedionici posle 20 godina?
Završetak izgradnje zgrade "Poštanske štedionice" na Pozorišnom trgu planira se do kraja godine, a popravka krova na ovoj zgradi trebalo bi da počne u julu, saznaje Radio 021.
U prizemlju objekta će se od naredne godine naći prodavnica odeće "Ateks", dok bi na spratovima najverovatnije bile prostorije pošte i poštanske štedionice.
Kako za Radio 021 kaže rukovodilac veleprodaje "Ateksa", Aleksandar Đorđević, u toku je izrada novog projekta obnove.
"Što se tiče generalnog projekta i završetka, tu još treba da se obave neki razgovori i da se preciziraju neki rokovi, ali nadamo se da će sve biti završeno do kraja godine", rekao je on.
Podsetimo, izgradnja "Poštanske štedionice" započeta je 1993. godine, a investitori su bili Pošta, Poštanska štedionica i "Invest dom". Radovi su obustavljeni zbog njihovih nerešenih vlasničkih odnosa, kao i nedostatka novca za završetak gradnje. Sada će u ovu zgradu novac uložiti ista javna preduzeća, dok će treći investitor biti privatno preduzeće iz Beograda, "Ateks invest". (Asja Francisti)
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 6
Jovan
Pozdrav za Asju iz SGASA
20 godina se gradi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar