Izložba "Crteži" u ponedeljak u KCNS

Izložba "Crteži" Milice Lazarević biće otvorena u ponedeljak, 20. juna, u Malom likovnom salonu Kulturnog centra Novog Sada.
Ova izložba se bavi motivom deteta u slikarstvu, koje je ujedno refleksija društvene svesti o vrednosti deteta kao ličnosti u razvoju. Prema rečima autorke, to je istovremeno i umetnički, intuitivni čin prema vrednostima čiji je simbol dete - čistota duše, nevinost, sposobnost praštanja i zaigranost.
 
Postavka se sastoji od crteža većeg formata rađenih tušem na papiru.
 
Otvaranje izložbe počinje u 20 časova, a svi zainteresovani će moći da je pogledaju do 2. jula.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič