Promocija knjige "Da li je Jugoslavija morala da umre" 15. novembra

Promocija knjige "Da li je Jugoslavija morala da umre" autora Sergeja Flerea, održaće se u sredu, 15. novembra u 18 sati, u Medija centru Vojvodine, prostorijama Nezavisnog društva novinara Vojvodine u Zmaj Jovinoj 3/I.
O knjizi čiji su autori poznati slovenački sociolozi i profesori Sergej Flere i Rudi Klanjšek, pored prvog autora, govoriće novinar Dimitrije Boarov, predsednica Vojvođanskog kluba dr Branislava Kostić i urednik Danasa Radomir Ličina. 
 
U knjizi koja pokriva period od nastanka Jugoslavije u vreme Drugog svetskog rata do njenog raspada 1991, autori ukazuju kako su nacionalizmi razbijali zemlju i kako su etničke komunističke elite kontinuitetom svojih svađa dovele do neizbežnog kraha SFRJ.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič