Festival eksperimentalne muzike "Taken by noise" u subotu u CK13

Jednodnevni festival eksperimentalne muzike "Taken by noise" održaće se u subotu, 19. novembra u Omladinskom centru CK13.
Ovo je peti po redu mini festival.
Ovogodišnji izvođači su Nunadata iz Beograda, Traumator iz Kragujevca, Protoneurosys iz Subotice i Plamen večnosti iz Novog Sada.

Počinje od 20 časova, a cena karte je 300 dinara.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

CK13

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič