Na repertoaru će biti premijerno prikazano 28 kratkometražnih filmova iz 18 zemalja sveta, a publiku očekuje i kvalitetan prateći program.
Program se održava 13. i 15. novembra od 18 časova, dok će 16. novembra program početi u 16 časova.
Ulaz je besplatan.
U pitanju je najpristupačniji filmski festival u Srbiji. "Uhvati film" je pristupačan slepim, gluvim osobama i osobama sa motoričkim invaliditetom. Svi filmovi i vizualni sadržaji biće audioopisani i sinhronizovani na srpski i opisno titlovani, govorni sadržaji se prevode na srpski znakovni jezik, a bioskop Kulturnog centra Novog Sada gde se održava "Uhvati film" ima ulaz u ravni i toalet za osobe sa invaliditetom.
Detaljan program možete pronaći
OVDE.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar