Mladi bendovi koji žele da stanu na binu jednog od najprepoznatljivijih besplatnih rok festivala u regionu, potrebno je da na mejl adresu festivalblokstok@gmail.com pošalju jednu autorsku numeru, fotografiju benda i kratku biografiju, a rok za prijavu je do srede, 27. maja.
"Suštinski, ovo je jedna od najvažnijih tradicija Festivala, pa tako insistiramo da se u propozicijama ništa ne menja. Stoga, pravo učešća na konkursu imaju autorski bendovi čiji članovi nisu stariji od 30 godina, a jedan od uslova je i da bend poseduje najmanje 30 minuta autorskog materijala, odnosno repertoar dovoljan za festivalski nastup", napominje direktor Festivala Marko Tančik.
Organizacioni odbor Festivala doneće potom odluku o pobedniku konkursa do 1. juna, kada će biti poznato ko će ove godine dobiti priliku da nastupi pred publikom u Železničkom parku, na tradicionalnom mestu održavanja festivala.
"Ovogodišnji letnji "Blokstok" zakazan je za subotu, 4. jul, a publika može da očekuje prepoznatljivu atmosferu, snažan gitarski zvuk i program koji spaja afirmisane izvođače i nove nade domaće i regionalne scene", dodaje Tančik.
Uz muzički program, "Blokstok" je godinama prepoznatljiv i po svojoj dugogodišnjoj tradiciji besplatnog ulaza, kao i po atmosferi koja svakog leta okuplja veliki broj ljubitelja rok muzike iz Novi Sad i regiona.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar