Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je da predsednik Aleksandar Vučić "apsolutno nije bio uznemiren" zbog protesta koji su pristalice Saljija Beriše organizovale ispred Vlade u Tirani.
Radio televizija Srbije (RTS) i Radio televizija Vojvodine (RTV) finansiraće se i naredne godine delimično iz takse za javni medijski servis, a delimično iz budžeta, piše u predlogu Vlada.
Postrojenje za sušenje uglja, takozvana "Sušara", u preduzeću "Kolubara - prerada" u Vreocima, zbog eksplozije u nedelju uveče neće biti u stanju da obezbeđuje ugalj za široku potrošnju.
Srpska napredna stranka (SNS) je najzastupljenija politička stranka u analiziranim dnevnicima televizija sa nacionalnom pokrivenošću i bez vremena koje je imao Aleksandar Vučić.
Ekipa zadužena za marketing fudbalske reprezentacije Belgije postala je pravi hit nakon, u najmanju ruku, čudnog izbora kada su u pitanju fotografije za obeležavanje Božića.
Dekanu Pravnog fakulteta u Nišu Goranu Obradoviću i jednoj prodekanki stigli su na kućnu adresu prekršajni nalozi zbog ometanja saobraćaja tokom ekološkog protesta 11. decembra u tom gradu.
Ministarstvo finansija Sjedinjenih Država skinulo je sa liste za sankcije jednu firmu koja se vodi na ime Žarka Veselinovića, brata biznismena sa severa Kosova Zvonka Veselinovića.
Pomoćnik ministra rudarstva i energetike Zoran Ilić izjavio je danas da su trenutno svi termo i hidro kapaciteti u pogonu i elektroenergetski sistem se stabilizuje.
Nova dokumenta iz Pentagona pokazuju da su vazdušni napadi SAD na Bliskom istoku bili zasnovani na manjkavim obaveštajnim podacima i da je to rezultiralo hiljadama civilnih žrtava, uključujući i decu.