Maturanti Muzičke škole "Isidor Bajić" održaće humanitarni koncert u petak, 27. decembra, za dvoje povređenih u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
Direktorka "Elektrodistribucije Srbije" Biljana Komnenić izjavila je da na celoj teritoriji Srbije struju trenutno nema oko 68.000 potrošača što je oko dva odsto.
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić i ministar zdravlja dr Zlatibor Lončar potpisali su Ugovor da se iz budžeta grada Novog Sada dodeli 30 miliona dinara za lečenje dece i omladine u inostranstvu.
Studenti u Beogradu organizovali su protestnu šetnju kako bi javnoj tužiteljki Zagorki Dolovac predali 1.000 pisama u kojima se poziva da radi svoj posao.
Studenti su predali 1.000 pisama glavnoj tužiteljki Zagorki Dolovac, tražeći od nje da počne da radi svoj posao i ispuni im sve zahteve, a pre svega da objavi kompletnu dokumentaciju o rekonstrukciji železničke stanice u Novom Sadu.
Mađarski premijer Viktor Orban poznat je kao protivnik tražilaca azila, ali je njegova Mađarska ipak toliko velikog srca da primi političke istomišljenike kad beže od zakona svoje zemlje.