REM pokrenuo prekršajni postupak protiv Pinka i Hepija
Regulatorno telo za elektronske medije (REM) podnelo je zahteve za pokretanje prekršajnog postupka protiv televizija Pink i Hepi zbog prekršaja Zakona o oglašavanju u avgustu ove godine, objavljeno je na sajtu tog regulatornog tela.