Mazda povlači 190.000 automobila zbog brisača

Japanska fabrika automobila Mazda, zbog loše urađenih brisača vetrobrana, povlači blizu 190.000 Mazda 3 kompaktnih automobila.
Mazda povlači 190.000 automobila zbog brisača
Foto: Pixabay
Prodavci će od 3. juna, bez ikakve novčane nadoknade, vršiti zamene upravljačkog modula prednjeg brisača.
 
U dokumentima koje je objavila američka Nacionalna uprava za bezbednost saobraćaja, kompanija je navela da će povući modele Mazda 3, proizvedene od 2016. do 2018. godine.
 
Japanski proizvođač automobila je objasnio da na automobilima može doći do ispadanja brisača, ali za sada nema izveštaja o sudarima zbog navedenog problema.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Ministarstvo poljoprivrede uvelo nove subvencije

Izmenama Pravilnika o podsticajima za investicije u fizičku imovinu poljoprivrednog gazdinstva za nabavku kvalitetnih priplodnih grla uvodi se nova vrsta podsticaja, za nabavku priplodne matice riba šarana i pastrmke.

Koliko će nas koštati gas?

Srpske vlasti su preko amandmana na budžet za ovu godinu uspele da izdvoje 1,4 milijarde evra za Naftnu industriju Srbije, a izdvajanja za gas koja tek čekaju Srbiju biće dodatni udarac fiskalnoj politici.

Sankcije NIS-u: Jači tlači

Zabrinuti iščekujemo dalji tok događaja u vezi sa Naftnom industrijom Srbije. Poprilično je hladno, ujutru se temperatura neretko spušta ispod nule.