Novo poskupljenje u Srbiji: Pogledajte cene putarina od 10. jula

Od 10. jula plaćaćemo skuplju putarinu.
Novo poskupljenje u Srbiji: Pogledajte cene putarina od 10. jula
Foto: 021.rs
Vlada Srbije, naime, dala je zeleno svetlo na novi cenovnik Javnog preduzeća Putevi Srbije.
 
Nove cene putarina primenjivaće se od 10. jula, stoji u novoj Odluci o visini posebne naknade za upotrebu javnog puta, njegovog dela i putnog objekta, koju je usvojilo Javno preduzeće Putevi Srbije.
Ovo su nove cene pojedinih deonica na auto-putevima Srbije:
Beograd – Šid: nova cena 500 dinara (sada je 450 dinara),
 
Obrenovac – Preljina: nova cena 560 (510)
 
Beograd – Subotica: nova cena  800 dinara (730)
 
Beograd – Vrbas: nova cena 470 (420)
 
Beograd – Niš jug: nova cena 1.130 dinara (1.020)
 
Beograd – Dimitrovgrad:nova cena  1.670 (1.510 dinara)
 
Beograd – Batočina: nova cena 500 (450)
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Juzna

    02.08.2024 20:14
    Kolko%?
    Bgd -Vranje (1540 + 10.4%)=
    Nova cena 1700.
    Sad će stranci još više da beže preko Rumunije i Bugarske!
  • Dejan

    09.07.2024 12:51
    Klasični LEGALNI lopovluk
    U Švajc 40 franaka godina dana za sve vozače isto domaci strani autoputeva makar trostruko vise a o tunelima da ne pričamo ..... ali i novci od poreza na koristenje puta IDE za puteve a ovi naši nezasiti za SVOJE džepove samo KLEPAJ
  • rpj

    07.07.2024 07:36
    tigar
    Lideri u regionu...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Tramp produžio rok za prodaju Tiktoka

Predsednik SAD Donald Tramp potpisao je ukaz kojim se do 16. decembra produžava rok kineskoj matičnoj kući Tiktoka BajtDens za prodaju te popularne društvene mreže nekome ko nije u vezi s Kinom.