Za Šveđane otete u Crnoj Gori, tražen otkup 250.000 evra

Protiv Maria Miloševića (35) i još dve nepoznate osobe iz Podgorice podnete su krivične prijave zbog sumnje da su oteli dvojicu švedskih državljana i od njih tražili 250.000 evra za otkup.
Crnogorska policija je saopštila da su Milošević i njegovi saradnici oteli Šveđane pre pet dana i držali zaključane i jednom stanu gde su ih fizički maltretirali tražeći novac.
 
"Pre dva dana smo dobili operativne podatke da su Milošević i još dve osobe oteli dva švedska državljanina i da će ih pustiti da odu do banke i podignu novac sa računa", rekao je izvor iz policije za podgoričke "Vijesti".
 
On je dodao da je policija sačekala Šveđane u banci i pružila im zaštitu, posle čega su oni podneli krivičnu prijavu protiv otmičara.
 
Autor: Vijesti
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

SAD poništile vizu ministru pravde Brazila

Ministru pravde Brazila Rikardu Levandovskom poništena je viza za Sjedinjene Američke Države, rekao je danas predsednik Luis Injacio Lula i osudio taj potez Vašingtona kao neodgovoran.