Deset povređenih prilikom erupcije Etne

Najmanje 10 osoba je povređeno prilikom erupcije Etne.
Među njima su bili ekipa Bi-Bi-Sija i grupa turista.
 
Reporterka Rebeka Morek i njene kolege su snimali teren kada je došlo do izlivanja lave koja je došla u kontakt sa snegom, bacajući kamenje na sve strane.
 
"Neki imaju povrede glave, opekotine, posekotine i modrice", navodi Bi-Bi-Si.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tramp: Ajatolah Ali Hamnei je ubijen

Američki predsednik Donald Tramp oglasio se na društvenoj mreži Truth Social i saoptio da je iranski vrhovni vođa, ajatolah Ali Hamneji ubijen u današnjim napadima Izraela i Sjedinjenih Američkih Država.

Iran: Ormuski moreuz zatvoren

Iranska revolucionarna garda danas je saopštila da nijednom brodu više nije dozvoljeno da prođe kroz Ormuski moreuz, objavila je agencija Tasnim.

Hitan sastanak Saveta bezbednosti UN o Iranu

Hitan sastanak Saveta bezbednosti UN zakazan je za večeras o situaciji na Bliskom istoku posle izraelskih i američkih napada na Iran i njegove odmazde napadima na Izrael i druge zemlje regiona, saopštile su UN.

Paralisan javni prevoz u Nemačkoj zbog štrajka

Sindikat Ver.di danas je pokrenuo upozoravajuće štrajkove u javnom prevozu širom Nemačke, zbog čega su autobusi, tramvaji i vozovi ostali u depou, a putnici morali da potraže alternativni prevoz.

Sarajevo vraća spomenik Francu Ferdinandu

Gradsko veće Sarajeva usvojilo je u četvrtak inicijativu Kluba odbornika Stranke za BiH za vraćanje spomenika austrougarskom prestolonasledniku Francu Ferdinandu i njegovoj supruzi Sofiji kod Latinske ćuprije.