Tereza Mej traži oštre kaznene mere protiv Crne Gore

Britanska premijerka Tereza Mej zatražila je od međunarodnih fudbalskih organizacija da preduzmu oštre kaznene mere protiv Crne Gore.
Ona je zatražila to zbog navodnih rasističkih povika upućenih igračima engleske reprezentacije u Podgorici tokom kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo.
 
"Vređanje kojim su Englezi bili izloženi bilo je odvratno i potpuno neprihvatljivo. Obaveza je UEFA da sada istraži kompletnu situaciju. Zbog toga ih pozivamo da što pre preduzmu oštre i brze mere", rekao je portparol britanske premijerke Džejms Slek.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Lala

    28.03.2019 09:49
    Bolesnici
    Ovi englezi su stvarno "bolesni". Nesmeta im kad ih švabe, kako oni kažu vređaju, al zato im smetaju crnogorci i srbi. Jadni su, a umišljeni da su neko i nesto

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Pronađeno telo nemačkog lekara na planini Prenj

Telo nemačkog državljanina, lekara Volframa Mislera, koji je pre osam meseci doputovao u BiH radi istraživanja, pronađeno je na planini Prenj, saopštila je Gorska služba spasavanja Prenj - Konjic.

Pezeškijan osudio napad SAD na Iran

Iranski predsednik Masud Pezeškijan osudio je "agresiju" SAD posle američkog bombardovanja iranskih nuklearnih lokacija, i optužio Vašington da stoji iza vojne operacije Izraela u Iranu.

Dodik tvrdi da mu je "ucenjena glava"

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je dobio informaciju da je "jedna grupa iz Konjica, okupljena oko nekih biznismena, ucenila njegovu glavu na milion evra".