Troje poginulo u požaru u meksičkom zatvoru

Najmanje troje ljudi poginulo je, a sedam njih je povređeno u požaru koji je izbio u zatvoru u istočnom delu Meksiko Sitija, saopšteno je iz gradske uprave u meksičkoj prestonici.
Troje poginulo u požaru u meksičkom zatvoru
Foto: Pixabay
U saopštenju se navodi da zvaničnici i dalje rade na otkrivanju uzroka požara, koji je u 5.25 časova po lokalnom vremenu primećen u spavaonici zatvora u kvartu Iztapalapa.
 
Zvaničnici su trojicu poginulih zatvorenika identifikovali kao Luisa Enrikea Tehedu, Maurisija Espindolu i Karlosa Enrikea Pereza.
 
Povređeni su prevezeni u bolnicu zbog udisanja dima. Portparolka gradske jedinice kazneno-popravnog sistema saopštila je da istragu o incidentu sprovodi kancelarija državnog tužioca u Meksiku.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tri zemljotresa pogodila područje Kurilskih ostrva

Tri zemljotresa jačine veće od pet stepeni Rihterove skale zabeležena su jutros u Tihom okeanu, u blizini Severnih Kurilskih ostrva, saopštila je sahalinska filijala Jedinstvene geofizičke službe Ruske akademije nauka.

Reporteri bez granica nepoželjni u Rusiji

Rusko ministarstvo pravde proglasilo je nevladinu organizaciju za odbranu medija Reporteri bez granica (RSF) "nepoželjnom" u Rusiji, što de fakto znači da je zabranjena, u jeku gušenja svake kritike u zemlji.

Rusija i Ukrajina razmenile po 84 zarobljenika

Rusija i Ukrajina javile su da su razmenile po 84 ratna zatvorenika uoči samita ruskog predsednika Vladimira Putina i njegovog američkog kolege Donalda Trampa, koji se održava sutra na Aljasci.