Hrvatski državljani uhapšeni u Tivtu, traži ih Interpol zbog šverca kokaina

Policija u Tivtu uhapsila je dvoje hrvatskih državljana, po zahtevu Interpola Lisabona. Njih Interpol traži zbog trgovine sa 1.200 kilograma kokaina.
Hrvatski državljani uhapšeni u Tivtu, traži ih Interpol zbog šverca kokaina
Foto: Pixabay
U saopštenju se navodi da su uhapšeni M.A. (46) i Ž.B. (53).
 
"Oni su, kako se sumnja, 23. juna 2018. godine sa Kariba u Portugal brodom prevozili opojnu drogu kokain, koja je bila skrivena u unutrašnjosti broda. Ukupno je pronađeno i oduzeto oko 1.200 kilograma opojne droge kokain", navodi se u saopštenju.
 
Oni su uhapšeni u saradnji sa policijama Portugala i Hrvatske.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Požar kod Atine, naređena evakuacija

Šumski požar je danas izbio kod primorskog letovališta Palea Fokea, 50 kilometara istočno od Atine, a Služba civilne zaštite izdala je više naređenja za evakuaciju.