Prva žrtva virusa korona u SAD

Pacijetkinja od oko 50 godina preminula je od novog virusa korona u američkoj saveznoj državi Vašington i prva je žrtva te bolesti u SAD, gde je broj pacijenata od virusne upale pluća manji u odnosu na druge zemlje.
Prva žrtva virusa korona u SAD
Foto: FoNet/AP
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su 22 osobe inficirane i dodao da su četiri pacijenta u težem stanju, a 15 se oporavlja od bolesti i nije više u izolaciji.
 
Tramp je pozvao gradjane da ne paniče, dok je američki ministar zdravlja Aleks Azar rekao da se očekuju nove infekcije.
 
Od novog korona virusa u svetu je zaraženo 85.919 ljudi od kojih je preminulo više od 2.940.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Iranu ponovo uvedene sankcije

Sankcije Ujedinjenih nacija protiv Irana ponovo su stupile na snagu zbog nepoštovanja obaveza te zemlje u vezi sa nuklearnim programom.